Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Podsumowanie 03.07.2014  (Read 1970 times)

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
    • Enidust Official Website
Podsumowanie 03.07.2014
« on: July 03, 2014, 16:06:11 »

Małe podsumowanie dużego projektu
Projekt Enidust istnieje już od kilku lat i choć może nie tempem błyskawicy, to jednak prze naprzód. Patrząc wstecz, czasem ciężko jest uwierzyć, że kiedyś był jedynie plikiem TXT w którym zapisane było kilka ogólnych idei, jakiej gry chcielibyśmy dla siebie. Niektórzy z Was również mogą już nie pamiętać tych początków (lub, jeśli dołączyliście niedawno, w ogóle nie mieliście okazji ich poznać).
Wiemy, jak bardzo wszyscy wolimy video ponad ścianami tekstu ( ;D ) dlatego też oddajemy wam kilkuminutowy materiał. Przyjemnego oglądania!

Zikes

• User
    • View Profile
Odp: Podsumowanie 03.07.2014
« Reply #1 on: July 03, 2014, 18:12:02 »

A ja tam wole poczytać ;)

Rahl

• User
    • View Profile
« Reply #2 on: July 03, 2014, 22:10:30 »

Wspaniale ponownie jest usłyszeć ten kojący głos który mówi, że wszystko zmierza ku dobremu! Tak! Mimo, iż jest to podsumowanie, to me oczy i usta wyrażały zaciesz. Dobrze wiedzieć, że cały czas działacie.

Vino_Feras

• User
    • View Profile
« Reply #3 on: July 05, 2014, 00:00:05 »

Bardzo trudno jest mnie zaskoczyć, a po zobaczeniu podsumowania udało się!

Jestem niesamowicie podekscytowany tym że projekt mknie na przód nie zważając na drobne niedogrania i przeszkody, pokonując je jak wprawny sprinter przez płotki. :) Nie mogę doczekać się października.

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #4 on: July 05, 2014, 07:47:06 »

Każdy kolejny filmik z Enidust, nieważne jaki, od nowa budzi moje podekscytowanie do tej gry ;)

Ajamaharis

• User
    • View Profile
« Reply #5 on: July 07, 2014, 06:02:41 »

kolejna dobra wiadomość w tym kwartale. wiele osób ucieszy sam fakt że nasz drogi i uwielbiany głos z nieb... filmów jeszcze żyje i ma się dobrze taks amo jak projekt. Mistrzu, nie wiem czy jestem godzien służyć ci jako stolik do kawy, ale powiedz tylko słowo, a spełnię każdą twą zachciankę.

Poza chlebem, igrzyskami i pożądanymi przez wszystkich gameplayem, ja się domagam angielskiego tłumaczenia strony głównej! Jest to coś czego osobiście wyczekuję od momentu odświeżenia głównej strony

P.S. miło by było gdybyście mieli czas na zrobienie małego rzutu historycznego z projektu, ale wszystkiego mieć nie można, co nie?