Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 [2]

Author Topic: Moja fotografia  (Read 3681 times)

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
Re: Moja fotografia
« Reply #15 on: August 01, 2016, 18:17:57 »

To może i ja coś wrzucę. Zdjęcia robione telefonem przez totalnego amatora (nawet gorzej). Nigdy nie robiłem jakoś specjalnie zdjęć. Te są moje pierwsze. Nie równają się one do innych tutaj wrzuconych, ale przynajmniej doceńcie chęci :P

« Last Edit: August 01, 2016, 18:20:30 by Lich555 »

Erdo

• User
    • View Profile
    • Fewords
« Reply #16 on: September 13, 2016, 17:36:52 »

Polecam kupić najtańszą z możliwych lustrzanek, nawet minimalne opcje manualne dają super frajdę z robienia zdjęć, te z automatu ograniczają jedynie do szukania kadru.

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #17 on: September 16, 2016, 22:23:50 »

Tutaj można znaleźć resztę moich zdjęć: https://www.eyeem.com/u/kacperziba
Co do lustrzanki... Nie chcę się na razie bawić więcej w fotografię xD Mój problem jest taki, że chciałbym się nauczyć zbyt wielu rzeczy jak na ten moment. Nie chcę robić wszystkiego po trochu.

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #18 on: November 09, 2016, 23:27:24 »

Nie jestem pewien czy można pisać 2 posty pod rząd jeśli poprzedni był napisany 2 miesiące wcześniej. Ale tak zrobię. Najwyżej dostanę bana :P
Co sądzicie o tych 2 zdjęciach? Zastanawiam się, które jest lepsze (lepiej ujmując: mniej brzydsze). Z filtrem czy bez.

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #19 on: January 27, 2017, 18:48:08 »

Wstyd mi. 3 post pod rząd, ale jakbym edytował to by nikt nie widział, a długi okres czasu minął więc sobie pozwolę :P
Jest tutaj ktoś znający się na fotografii, ktoś, kto mógłby doradzić w kwestii zakupu aparatu?
Pages: 1 [2]