Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Kolejne nagranie z naszego soundtracku  (Read 1971 times)

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
    • Enidust Official Website
Kolejne nagranie z naszego soundtracku
« on: May 30, 2014, 18:56:02 »

Witajcie!
Mamy nadzieję, że odwiedziliście już naszą nową stronę. Jak Wam się ona podoba? Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zachęcamy gorąco do zapoznania się z ostatnim newsem, w którym wspominamy o kilku niespodziankach dla Was. Znajdziecie go TUTAJ.
W międzyczasie chcemy zaprezentować czwarty już utwór z liczącej kilkadziesiąt dzieł ścieżki dźwiękowej gry. Zachęcamy przy tym, byście nam napisali w komentarzach, jakie skojarzenia i obrazy powstają w Waszej wyobraźni, gdy słuchacie Boarders aboard autorstwa Michała Niteckiego.

Wkrótce będziecie też mieli okazję obejrzeć kolejny materiał z informacjami o projekcie i o tym, jak mają się prace nad nim. Pozostańcie z nami!
« Last Edit: May 30, 2014, 19:11:20 by Matiis »

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
Odp: Kolejne nagranie z naszego soundtracku
« Reply #1 on: May 30, 2014, 19:28:04 »

Kolejny piękny utwór. Gratuluję talentu Michale ;) Mi osobiście kojarzy się to z ciężko zdobytym zwycięstwem.

Michał Nitecki

• Muzyk
  • User
    • View Profile
    • Moja strona muzyczna
« Reply #2 on: May 30, 2014, 21:29:05 »

Kolejny piękny utwór. Gratuluję talentu Michale ;)

Talent to jakieś 5 - 7 % :)) Większość to praca i nauka :) Ale mimo to dziękuję :))

Ximos

• User
    • View Profile
« Reply #3 on: May 31, 2014, 00:24:57 »

Ja dla mnie ten jest dużo lepszy od pierwszego prezentowanego. Czuć poprawę na lepsze, jeśli na takim poziomie będzie większość soundtrack'ów to zaplecze muzyczne macie na tyle dobre żeby konkurować z najlepszymi grami tego i poprzedniego roku.
« Last Edit: May 31, 2014, 00:28:46 by Matiis »

Natanael

• User
    • View Profile
« Reply #4 on: May 31, 2014, 11:13:05 »

Ja będę odrobinę krytyczny :) i przyczepię się do samych dźwięków, dla mnie brzmią one zbyt hmm "sztucznie"
wiem że to pewnie kwestia urządzeń, oprogramowania i wykorzystywanych sampli, no ale pracuj dalej :)
generalnie koncepcje są świetne i całościowo wszystko jest na duży plus ;]

GrimPumpkin

• User
    • View Profile
« Reply #5 on: June 01, 2014, 22:01:13 »

Jak dla mnie ten utwór pasuje bardziej do filmiku prezentującego grę, ewentualnie przy intrze do gry, albo przy pasku logowania. Nie specjalnie wyobrażam sobie ten utwór komponujący się z typowym 'szwędaniem się' po świecie albo jakąś walką.

Smok

• New user
    • View Profile
« Reply #6 on: June 29, 2014, 09:02:34 »

Mało ludzi się tutaj wypowiada, to może po miesiącu się jeszcze moja opinia przyda.

Skojarzenie: Noc, duży port morski, latarnia morska, okręty liniowe, stan alarmowy w porcie, wszyscy biegają, ładują w pośpiechu okręty.

Moja wyobraźnia ma przy tym utworze ma spore problemy z obrazami. Nie pasuje on za bardzo do niczego. Słychać wymuszony motyw morski, więc utwór raczej nie spasuje do niemorskich obrazów. Utwór jest jak by za wolny, za spokojny na walkę. Zbyt dynamiczny na zwiedzanie.

Vino_Feras

• User
    • View Profile
« Reply #7 on: June 29, 2014, 12:05:06 »

Jak to za spokojny? On jest przepełniony emocjami. Wyobraź sobie że jest noc, wicher hula nad całym portem, latarnia morka bije na alarm, strażnicy zbiegają z posterunków żeby dotrzeć na pomosty na czas, a Ty stoisz naprzeciw kilkunastu mężczyznom i starasz się nie przepuścić ich do doków, gdzie zagrabiliby i pozabijali połowę ludności przez sen.