Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1] 2

Author Topic: Enidust, PGA i Polak Potrafi  (Read 3918 times)

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
    • Enidust Official Website
Enidust, PGA i Polak Potrafi
« on: May 22, 2014, 18:11:21 »

Wiele działo się ostatnio w świecie projektu. Enidust dawno nie miał się lepiej!
Jak widać, od dziś strona naszego projektu może poszczycić się nową funkcjonalnością oraz szatą graficzną. Zapraszamy do zapoznania się z panelem gracza i nową, wciąż rozbudowywaną galerią.
Nie jest to jednak najważniejsza wiadomość jaką chcieliśmy się z wami podzielić. Bardzo możliwe, iż uda się nam zakwalifikować do udziału w evencie jakim jest Poznań Game Arena - największe targi gier w Polsce. Aby tak się jednak stało, będziemy potrzebowali pomocy ze strony naszych fanów. PGA oferuje bowiem stoiska dla 12 projektów Indie, pod warunkiem, iż uda się znaleźć dla nich sponsorów.
Kampania crowdfundingowa będzie przeprowadzana przy udziale portalu PolakPotrafi. PGA będzie pierwszą tego typu okazją, by spotkać się z zespołem i twarzą w twarz porozmawiać na temat całego projektu; ponadto będzie można zdobyć związane z grą gadżety, klucze do alpha-testów, a być może również...  ;)
Więcej informacji odnośnie akcji znajdziecie pod tymi adresami:
- Strona główna akcji
- Fragment o nas oraz nagrody, które oferujemy

W ciągu paru najbliższych dni możecie się też spodziewać niewielkiej niespodzianki z naszej strony...

Następne pół roku zapowiada się bardzo obiecująco - nie sądzicie? :)
« Last Edit: May 22, 2014, 18:19:57 by Matiis »

Ajamaharis

• User
    • View Profile
Odp: Enidust, PGA i Polak Potrafi
« Reply #1 on: May 22, 2014, 18:34:05 »

wiadomość co najmniej świetna. sam osobiście nie dam rady przybyć, ale może uda mi się wysłać kogoś po znajomości

w każdym razie widzę że projekt nabiera coraz większego rozpędu

Gniazdu

• User
    • View Profile
« Reply #2 on: May 22, 2014, 19:23:55 »

To do zobaczenia na targach :D
Ten art nie będzie moim ulubionym, dlaczego? ta kobieta po lewej stronie wygląda jak moja polonistka.
"Po śmierci tylko historia pamięta" a co jeśli umrzesz w trybie incognito?
Gniazdu tyka forum kijem.

Sverker

• New user
    • View Profile
« Reply #3 on: May 22, 2014, 21:01:34 »

Bardzo się cieszę. Bałem się, że z projektem dzieje się coś niedobrego (przez brak newsów). Uspokoiliście mnie. :)

Ximos

• User
    • View Profile
« Reply #4 on: May 22, 2014, 21:31:57 »

Jak większość też się ucieszyłem że gra się rozwija. Skoda tylko że na forum same nic nie wnoszące są tematy.  :'(

DxTrax

• New user
    • View Profile
« Reply #5 on: May 23, 2014, 12:10:53 »

Kamień z serca :) Zero newsów bałem się, że projekt przepadł :(
Cieszę się , że żyje :D

gloobuss

• User
    • View Profile
« Reply #6 on: May 23, 2014, 13:16:07 »

Super ! Już się bałem ze to już koniec (zero info) będę na PGA i będę raczej siedział cały dzień koło was ;d 

Colack

• User
    • View Profile
« Reply #7 on: May 23, 2014, 15:38:51 »

Za daleko mam :/

Masakrus

• User
    • View Profile
Enidust, PGA i Polak Potrafi
« Reply #8 on: May 24, 2014, 01:30:02 »

Bardzo cieszy mnie fakt iż Projekt Enidust ma się dobrze i chce rozwijać skrzydła. Biorąc pod uwagę iż jest to chyba jedyny projekt który niezmiennie wzbudza moje gorące zainteresowanie, dokładam również cegiełkę od siebie na PGA z pozdrowieniami i życzeniami oby wszystko szło wam gładko.
Niestety osobiście na PGA nie będę miał możliwości się pojawić, nad czym ubolewam lecz "Life is brutal" i nie zawsze da się wszystko zrobić a może kiedyś się okazja powtórzy :D

Pozdrawiam

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #9 on: May 29, 2014, 19:00:17 »

Bardzo fajne wiadomości. Niestety nie będzie mnie na PGA, lecz życzę innym miłej zabawy.

KawalErO

• User
    • View Profile
« Reply #10 on: June 03, 2014, 12:14:24 »

Pan Michał robił muzykę, a wy? przez tyle czasu zrobiliście nowy wygląd strony i stworzyliście MOŻLIWOŚĆ wzięcia udziału w evencie o ile ludzie wam zapłacą ... Jak na tak szybki postęp prac to spory entuzjazm z waszej strony ;)

Michał Nitecki

• Muzyk
  • User
    • View Profile
    • Moja strona muzyczna
« Reply #11 on: June 03, 2014, 13:53:26 »

Pan Michał robił muzykę, a wy? przez tyle czasu zrobiliście nowy wygląd strony i stworzyliście MOŻLIWOŚĆ wzięcia udziału w evencie o ile ludzie wam zapłacą ... Jak na tak szybki postęp prac to spory entuzjazm z waszej strony ;)

Wiesz. Cały zespół też cały czas coś robi. Dzień w dzień coś jest tworzone, udoskonalane. Wolałbyś co chwilę mieć jakiś nowy film na youtube czy szybciej stworzoną grę? :) Niestety ale przy takich projektach jest coś za coś ;)

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
    • Enidust Official Website
« Reply #12 on: June 03, 2014, 14:46:23 »

Nie możemy tolerować bezpodstawnych zarzutów wobec nas. Kwestionowanie miesięcy czy wręcz kilku lat pracy jest dla nas co najmniej rażące.

Development gry, to nie tylko tworzenie filmów. Cały proces jest znacznie bardziej złożony i czasochłonny.
Mamy wysyłać kod, modele, tekstury, nagrane dźwięki, animacje i opracowane teksty? Chcesz abyśmy tworzyli grę czy asset store?

Linia publikacyjna jest taka, a nie inna. Półśrodki nie będą publikowane.

Odnośnie wpłat: Nikt tutaj nie płaci NAM, tylko PGA i polakpotrafi za stoisko. Nie otrzymujemy z tego, ani jednej złotóweczki, choćby złamanego grosza, tylko możliwość wystąpienia na targach.
Z resztą stoisko to tylko część kosztów, jakie musimy ponieść, aby przygotować się na event. Wielokrotnie wykładaliśmy pieniądze z własnej kieszeni, pomimo zbiórki i tym razem nie będzie inaczej.

Lubasz

• New user
    • View Profile
« Reply #13 on: June 19, 2014, 17:49:45 »

A nie myśleliście może o kickstarterze, czy innych podobnych stronach? Ludzie z pewnością byliby zainteresowani projektem i rzuciliby coś groszem, co pomogłoby na pewno w rozwoju gry.

Pan_Lemur

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #14 on: June 19, 2014, 20:39:47 »

"Zza rogu wychodzi Inkwizytor Pan_Lemur dzierży Beczkomłot"

*Heresy!*

Naprawdę myślisz że crowdfunding jest tak mało znany by trzeba było twórców o tym informować?

a tu masz mowę o tym w filmiku:
Zawsze powtarzam że nóż między żebrami rozwiązuje wszystkie problemy...
Pages: [1] 2