Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Neostrada  (Read 2285 times)

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
Neostrada
« on: May 10, 2014, 10:30:24 »

Witam.
Chciałbym Was zapytać o pewną rzecz. Dziwi mnie oferta internetu stacjonarnego od Neostrady http://www.orange.pl/kid,4002009501,id,4002235565,title,Neostrada,article.html. Czy możliwe jest, by oferta "do 20 mb/s" kosztowała tyle samo miesięcznie co "do 80 mb/s"? Pisałem z nimi, odpowiedzieli mi, że zapewne spowodowane jest to tym, że oferta "do 80 mb/s" nie sięga do wszystkich obszarów Polski. Czy to naprawdę się płaci tyle samo? Może gdzieś nie doczytałem czegoś.

Gniazdu

• User
    • View Profile
Odp: Neostrada
« Reply #1 on: May 10, 2014, 11:28:02 »

Możliwe, ale neostrada to syf, byle burza powoduje brak internetu, ja mam takiego regionalnego i nawet podczas burzy, piorunów czy huraganu.
"Po śmierci tylko historia pamięta" a co jeśli umrzesz w trybie incognito?
Gniazdu tyka forum kijem.

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #2 on: May 10, 2014, 12:13:41 »

Mój sąsiad ma Neostradę od 9 lat. Kolega, który też niedaleko mieszka ma od 4 lat i nie narzekają.

Michał Nitecki

• Muzyk
  • User
    • View Profile
    • Moja strona muzyczna
« Reply #3 on: May 12, 2014, 13:58:42 »

Miałem do czynienia z neostradą i netią. Niestety można stwierdzić, że w naszym kraju z internetem jest podobnie jak z partiami politycznymi. Trzeba wybrać mniejsze zło. Na tą chwilę mniejszym złem wydaje się neostrada od netii. Wiadomo, że są jeszcze UPC i inne, które są jeszcze lepsze od 2 dostawców przeze mnie wcześniej wspomnianych. Co do płatności to trzeba uważnie czytać regulaminy gdyż np koszta internetu do 80Mb/s mogą być takie same jak za do 20Mb/s ale w przeciągu 3 miesięcy (że niby promocja). Potem zaś podbijają stawkę i klapa.

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #4 on: May 29, 2014, 19:13:50 »

Pytałem o co chodzi z tą ceną. Ponoć chodzi o to, że "do 80 mb/s" nie sięga w każdy zakątek Polski. Akurat w mój nie sięga...
Temat do zamknięcia. (montują światłowody ;D)

Erdo

• User
    • View Profile
    • Fewords
« Reply #5 on: June 21, 2014, 22:24:52 »

A ja mam Netię. I przysięgam, że już więcej nie będę miał Netii. Polecam UPS lub Vectra, niestety tylko dla miast, ale miałem możliwość przetestowania :P

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #6 on: June 26, 2014, 19:40:44 »

Światłowody we wrześniu, super ;)