Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 [2]

Author Topic: Aktywność twórców  (Read 3442 times)

Gniazdu

• User
    • View Profile
Odp: Aktywność twórców
« Reply #15 on: May 04, 2014, 11:45:10 »

I co tam będą wstawiać? tekstury? Wycinki skryptu? To nie ma większego sensu, to jest zapychanie do którego przyzwyczaiły nas molochy. Pożytku z tego  nie ma a jedynie marnuje czas, twórcy mówili że nie chcą dawać pół produktu i jak zrobią co mają zrobić to się podzielą ;)
"Po śmierci tylko historia pamięta" a co jeśli umrzesz w trybie incognito?
Gniazdu tyka forum kijem.

maricn1998

• User
    • View Profile
Odp: Aktywność twórców
« Reply #16 on: May 04, 2014, 16:04:47 »

Zostały przełożone ze względu na coś innego?
 :'(Na te dwa tematy najbardziej czekałem, ale jeżeli twórcy mającą coś lepszego w zanadrzu to ja siedzę cicho i czekam ;D

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
Re: Aktywność twórców
« Reply #17 on: August 02, 2015, 11:54:23 »

Twórcy możliwe, że będą umieszczać jakieś filmy, jeżeli stworzą coś większego, a nie jakąś pierdółkę. Nie będą przecież pokazywać ciągle nowych tekstur. Jak Gniazdu już napisał, pożytku z tego nie ma.

Co mam na myśli pisząc coś większego? Np. dajmy na to magię czy co tam. Ale tak już kompletnie rozbudowaną, a nie 30% zrobione i robimy filmik. Czytałem tamten cytat Gniazda, ale ww. magia to tylko przykład.

Rahl

• User
    • View Profile
Re: Aktywność twórców
« Reply #18 on: August 03, 2015, 22:32:39 »

Mi by wystarczyła jakaś informacja od czasu do czasu od twórców, że żyją, pracują i projektu nie porzucili i w tym wątku twórcy się odezwali i mnie pocieszyli, że jednak pamiętają, bo rzeczywiście ich aktywność była ostatnimi czasy mała. Nie trzeba od razu filmów, zdjęć, czy cokolwiek innego. 
Pages: 1 [2]