Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 [2]

Author Topic: Prawa ręka , lewa ręka...  (Read 1913 times)

Zikes

• User
    • View Profile
Odp: Prawa ręka , lewa ręka...
« Reply #15 on: April 12, 2014, 19:32:27 »

Jeśli masz miecz w lewej ręce to po co ci tarcza której nie możesz użyć skutecznie tarcza służy do odbicia a w takim przypadku tarcza jest bezużyteczna bo nie możesz jej użyć bo odbicie jest wyprowadzane na zewnątrz a nie do wewnątrz. Jeśli odbijesz do wewnątrz skazujesz się na śmierć właśnie dlatego jak kula ziemska wielka i szeroka żaden idiota nie nosi tarczy w prawej ręce wszędzie gdzie tarcza ewoluowała niezależnie jest zawsze w lewej ręce.

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #16 on: April 12, 2014, 21:23:43 »

Niektórzy może wolą mieć w lewej. To zależy jak kto woli.

Zikes

• User
    • View Profile
« Reply #17 on: April 12, 2014, 22:23:16 »

Boski szkoda gadać nie kminisz że tarcze noszono w lewej ręce a nie w prawej i to na całym świecie tak samo to wyewoluowało bo tarcza w prawej ręce jest bezsensowna a użycie jej do odbicia ułatwi osobie przeciwnej zabicie cię kapiszi dlatego tarcze nosi się w lewej ręce bo odbija na zewnątrz ciała a jak masz tarcze w prawej to odbijasz miecz na podbrzusze i klatkę piersiową czyli sam się zabijasz.

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #18 on: April 12, 2014, 22:30:03 »

Quote from: Zikes
Ale co prawo czy lewo ręczny i tak walczy się w każdej płaszczyźnie. Więc co według was praworęczna osoba nie umie zakatować z lewej czy prawej strony? Jeśli walczy osoba praworęczna z lewo ktoś rzucił coś takiego że jest osoba praworęczna odkryta a leworęczna nie? Co za głupia bzdura która będzie wymagała tygodni pracy zespołu tylko dlatego że 3 idiotów ustawi sonie na leworęcznego i nie będą znali żadnych taktyk bo 99% to praworęczni którzy opracują sobie taktyki.... i jak można porównać RPG do shotera -.- tam wystarczy zmienić troszkę postać tak by trzymała broń w 2 ręce a w rpg wymaga to odwrócenia całego systemu walki craftu animacji!!!! Błagam na litość najgłupszy pomysł na forum wymagający dużo pracy po to by zadowolić.... kogo???
Z tego co tu napisałeś wywnioskowałem, że jesteś przeciwnikiem takiego czegoś co napisałeś tu:
Quote from: Zikes
Boski szkoda gadać nie kminisz że tarcze noszono w lewej ręce a nie w prawej i to na całym świecie tak samo to wyewoluowało bo tarcza w prawej ręce jest bezsensowna a użycie jej do odbicia ułatwi osobie przeciwnej zabicie cię kapiszi dlatego tarcze nosi się w lewej ręce bo odbija na zewnątrz ciała a jak masz tarcze w prawej to odbijasz miecz na podbrzusze i klatkę piersiową czyli sam się zabijasz.
To jesteś przeciwnikiem czy nie? Raczej nie chcesz aby na walkę miało wpływ, w której ręce trzyma się broń.

Zikes

• User
    • View Profile
« Reply #19 on: April 12, 2014, 22:42:08 »

jestem przeciwny robienia z wojowników kalek chodzi mi o możliwość trzymania w prawej ręce tarczy co jest sprzeczne z rozumem boski może ty się na tym nie znasz ale uwierz też kiedyś miałem taki pomysł dla żartów skończyło się tym że walczyłem z kolegą w normalnym ustawieniu 1 cios odbiłem od tarczy kolega przeciągnął tylko lekko w duł i skończyło się na kolczudze na brzuchu.
Jednak woli bawić lewą ręką, więc zdecydował, że będzie trzymał miecz w lewej ręce a tarczę w prawej. I np. parowanie ciosów tarczą w prawej ręce jest póki co dla niego trudne i słabo się sprawdza w walce i tak samo z mieczem w lewej ręce - trudno się walczy. Ale po jakimś czasie ta osoba się przyzwyczaja i jest to dla niej łatwe jak i normalne.
Pages: 1 [2]