Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Posągi .  (Read 1653 times)

JagaSzaleniec

• User
    • View Profile
Posągi .
« on: February 20, 2014, 16:07:00 »

Moim zdaniem ciekawym pomysłem byłoby zezwolenie graczom na tworzenie posągów swoich postaci . Oczywiście nie one-click . Po kolei tworzenie formy , odlewanie , i tak dalej . Można by wybrać pozę jaką ma postać przyjąć na posągu , być może nawet minę . Gotowe posągi władcy byłyby stawiane na przykład w środku miasta na rynku .

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
Odp: Posągi .
« Reply #1 on: February 20, 2014, 16:12:18 »

Ogółem może nie same posągi, ale też rzeźbienie. Rzeźbienie - jak dla mnie dobry pomysł chociaż niepotrzebny, bo raczej nic by nie dawał np. taki posąg. Jedynie mogłyby one służyć jako dekoracje. Chyba że dałoby się stworzyć magiczny posąg, i że np. jak w takim posągu miecz postoi powiedzmy 1d to jest lepszy.

ToTamir

• Programista
  • User
    • View Profile
« Reply #2 on: February 20, 2014, 16:23:18 »

Moim zdaniem taki posąg ( bez efektów magicznych ) to fajna rzecz, lecz dopiero w późniejszej fazie gry ponieważ początkowo gracze będą raczej stawiać na funkcjonalność niż na wygląd.

Skoro taki potężny jesteś, dlaczego uciekasz?

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #3 on: February 20, 2014, 16:39:10 »

Moim zdaniem fajny pomysł to stawianie pomników czy rzeźbienie. Kolejne dekoracje. Ale nie wiem czy posągi swoich postaci byłyby w każdym przypadku fajnym pomysłem...

Rahl

• User
    • View Profile
« Reply #4 on: February 20, 2014, 16:45:58 »

Bardzo fajny pomysł, łapka w górę!

Już sobie wyobrażam posągi chociażby cesarzy. Jeszcze ciekawiej gdyby można było nałożyć na nie np: Ubranie w którym najczęściej był takowy cesarz. Bardzo ciekawie by to moim zdaniem wyglądało...

Pan_Lemur

• User
  • **
    • View Profile
« Reply #5 on: February 20, 2014, 19:16:27 »

dopisz jeszcze że można robić gigantyczne posągi jak Argonath to masz moje poparcie. chciałbym widzieć takie posągi jako bramę miasta.....
Zawsze powtarzam że nóż między żebrami rozwiązuje wszystkie problemy...

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #6 on: February 21, 2014, 19:02:15 »

Oooo Argonath... super gdyby można było takie monumentalne budowle wznosić...

RuskiBigosPL

• User
    • View Profile
« Reply #7 on: February 22, 2014, 15:14:06 »

Jak najbardziej jestem za ;D
Szukam Wysłannika Innosa... Znasz jakiegoś?

Kahetabi

• User
    • View Profile
    • Twitter
« Reply #8 on: March 09, 2014, 16:33:09 »

Myślę że w każdym mieście będzie posąg lidera, oczywiście jeśli będzie kult wodza :P

DragonusPL

• User
    • View Profile
« Reply #9 on: March 09, 2014, 18:27:50 »

Sądzę że to dość dobry pomysł ze względu na wielkie ego które na pewno objawi się graczom podczas gry będą mogli rzeźbić siebie co np. lvl. aby zobaczyć jakie zmiany zaszły w ich ciele oczywiście nie którzy też są takimi srokami i ciągnie ich do świecącego ( Ah złodzieje) więc mogli by zrobić sobie posąg z diamentu, złota itd. W pałacu cesarza można by postawić posągi Jarlów czy ludzi rządzącymi prowincjami (jak zwał tak zwał) czy też wojowników lub (coś dla zoofili) posągi zwierząt.

Dagrog

• User
    • View Profile
Re: Posągi .
« Reply #10 on: September 26, 2014, 23:27:27 »

Także jestem za posągami, nawet tymi ogromnymi, ale powinni je wykonywać jak każdy inny zawód osoby wykwalifikowane (rzeźbiarze), to spowoduje że farmer nie będzie nagle stawiał posągów na farmie jak strachy na wróble :) pozdro

IAmBoskiM

• User
  • **
    • View Profile
Re: Posągi .
« Reply #11 on: September 28, 2014, 18:38:07 »

@Up Taki ktoś kto nie miał do czynienia z rzeźbiarstwem, ale np. z młotkiem czy czym tam jeszcze się rzeźbi może mógłby postawić posąg, ale byłby on pewnie brzydki, niestabilny itp.

Jak już rzeźbimy, to raczej będziemy mogli wyrzeźbić co tylko chcemy co raczej byłoby fajne, jednakże jakby ktoś rzeźbić coś zakazanego w sensie np. napis z wulgaryzmem to już nie byłoby fajne, ale od tego są GM'owie, aby karać takich graczy.
I tu pytanie: co myślicie o takiej wolności rzeźbienia? Ja jestem raczej na tak, bo raczej nie będzie wiele takich rzeźb.
« Last Edit: January 05, 2015, 20:18:06 by IAmBoskiM »