Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Grzyby .  (Read 1025 times)

JagaSzaleniec

• User
    • View Profile
Grzyby .
« on: February 19, 2014, 22:46:19 »

Uważam że grzyby zdecydowanie są rzeczą w Enidust potrzebną . Po pierwsze jako źródło pożywienia czy składniki mikstur czy maści w alchemii a co drugie zdecydowanie dla mnie ważniejsze jako urozmaicenie . W polach ,,dezintegracji " ewentualnie ,,Samobójczych " w strefie lasów , Jaskiń , bagnach kolonie grzybów które po nadepnięciu przez nieostrożnego wędrowca wypuszczały by chmury niebezpiecznych zarodników zatruwających i zadających obrażenia . Zręczny alchemik mógłby zebrać część tych grzybów i wykorzystać w formie trucizny . Co o tym myśli społeczność ?

Gniazdu

• User
    • View Profile
Odp: Grzyby .
« Reply #1 on: February 19, 2014, 23:05:34 »

Wszystko fajnie ale... to zbyt mało, to wyrywek z tematu o Florze i Fałnie.
"Po śmierci tylko historia pamięta" a co jeśli umrzesz w trybie incognito?
Gniazdu tyka forum kijem.

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
Odp: Grzyby .
« Reply #2 on: February 20, 2014, 16:41:35 »

No ale nikt o tym wcześniej nie pisał. Może dlatego, że jest to dosyć oczywista rzecz ;D

Dagrog

• User
    • View Profile
Re: Grzyby .
« Reply #3 on: September 27, 2014, 00:49:59 »

Jasne, grzyby mchy, trawy... Otwórz encyklopedie i zacznij przepisywać, bo składników alchemicznych jest na prawdę ogromne ilości. Myślę że twórcom bardziej chodzi o całokształt flory i fauny niż o wyszczególnione pozycje... (np las porośnięty mchem, drzewa mieszane, żyją w nim stada wilków i niedźwiedzi i innych...)

Pan_Lemur

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: September 27, 2014, 20:49:44 »

co masz na mysłi przez
Myślę że twórcom bardziej chodzi)

Hmmm to nie twórcy te tematy zakładali, a dla nich takie właśnie tematy oznaczają że ludzie czegoś takiego oczekują. ogromnych ilość różnorodnych składników. co najmniej tylu ile jest w skyrmie.
Zawsze powtarzam że nóż między żebrami rozwiązuje wszystkie problemy...

Dagrog

• User
    • View Profile
« Reply #5 on: September 28, 2014, 02:47:29 »

to przecież napisałem, otwórz Wiki i zacznij spisywać, nie uważasz że to lekki bezsens? to raczej czego byś chciał otrzymać jak potiony (trucizny, leczenia, siły, etc.) magiczne pyły (od kul ognia, lodu, świerzbu, siły, etc.), o taktyczne zastosowanie danego typu mikstur, ich trudności i skuteczności... Bo wypisywanie nazw np. grzybów sromotnik z lasów szelmowych to słabe, nawet nie wiadomo jakie będą lokacje, ziemie, lasy, etc...