Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1] 2 3

Author Topic: Nekromancja (czary)  (Read 3158 times)

Eylif

• User
    • View Profile
Nekromancja (czary)
« on: June 21, 2013, 21:02:16 »

Myśleliście kiedyś o Nekromancji?? Wiecie wysysanie dusz z martwego ciała czy wskrzesić go za wierność nam i tworzenie w ten sposób armii umarłych ,których pokona mag krwi czy jakoś tam. Nekromancja wiązała by się z demonem za magie ciemności oddajemy swoją duszę lub zabijamy kogo demon nam wskaże. A co do snów postaci w których rodzą się dziwne sny związane z podbojami i rozbojem chęć władzy która doprowadza nas do szaleństwa. Co myślicie o magi ciemności odpisujcie.
Oddany i wieczny gracz Enidust!

Liwosz2

• User
    • View Profile
Odp: Nekromancja (czary)
« Reply #1 on: June 21, 2013, 21:22:52 »

Nom nie jest taki zły pomysł :) będzie w końcu się czymś odróżniać, jeden mag od drugiego. Wiec gdzy jeden będzie skupiał się na żywiołach typu ogień etc. inny będzie skupiał się na nekromancji, takie zróżnicowanie jest dobre.
Działać na korzyść innych... samemu pozostając w cieniu.

Eylif

• User
    • View Profile
« Reply #2 on: June 21, 2013, 21:24:34 »

Dziękuje ,że tak cię to zaciekawiło ale jak zabijemy postać (nooba) to on musi zrobić nową postać bo było by bez sensu ta sama postać przychodzi do swojego trupa lub się z nim bije jako sługus nekromanty. to jest rozkmina.

Liwosz2

• User
    • View Profile
« Reply #3 on: June 21, 2013, 21:34:58 »

No właśnie jeszcze wchodzi to, iż jeżeli chce się kontrolować graczy, trzeba by było coś z tym zrobić. Ciężko by było zrobić tak, że kontroluje się człowieka... dobrym rozwiązaniem by też było, jak w Warcrafcie 3 jeżeli nekromanta stał niedaleko jakiegoś truchła, to z niego tworzył coś na podobieństwo Zombie. Innego rozwiązania na razie nie widzę, a taki nekromanta na polu bitwy z możliwością "wskrzeszania" Zombie z jakiegoś truchła by był dobrym wsparciem na walczących w pierwszej linii. Wchodzi w to też ograniczenie to ilości kontrolowanych przez siebie Zombie na raz, np. można na jakimś tam lvl nekromancji wskrzeszać małe zwierzęta i tak dalej, a gdzy rozwiniemy się do Mistrza Nekromancji, czy jak to tam zwał to będzie możliwość kontrolowania np. 2 Zombie jednocześnie. Takie jest moje zdanie :)

Eylif

• User
    • View Profile
« Reply #4 on: June 21, 2013, 21:47:08 »

Lub gdy znajdzie się księgę nekromancji lub zabije demona dostaje się możliwość kontroli z 100 zombie które można trzymać dopóki nie
zostaną przejęte lub zabite w boju np. pod Nekropolią. Zombie były by wolne lub dosyć mocne ale nie aż tak że jednym ciosem rozwalą pół muru. Możliwości uzbrojenia tych zombie i wydawanie im komend głosowych np Atak na dany rejon zamku cz jakoś tak.
Pomysł jest dobry tylko z tymi zombie lub szkieletami. Szkielety zaś były by nieśmiertelne chyba że czarodziej zamknie je w innym wymiarze. Szkielety w porównaniu do zombie są mocniejsze i szybsze a ich kontrola wymaga nie lada umiejętności umysłu. Szkielety miały by swoje potrzeby i możliwości sprzeciwu. Zombie to bezmuzgie sługi a szkielety to myślące istoty.

Liwosz2

• User
    • View Profile
« Reply #5 on: June 21, 2013, 21:55:41 »

Teraz robisz z nekromanów postacie nie do zabicia :D Taki nekromatna gdy by miał 100 Zombie, mógł by sam rozwalić całe miasto, zauważ się oni starają się zrobić system walki i postaci w ten sposób, że nie będzie współczynników typu Pancerz 100 i atak 200, będą to czyste umiejętności, więc walka z tak liczną armią Zombie jest czymś niemożliwym moim zdaniem. A co to nieśmiertelności szkieletów, to jeżeli uderzy się go mieczem czy też inną bronią białą, to czy on nie powinien się po prostu rozlecieć? A gdy roztrzaska mu się głowę, czy tam kości ręki to nie będzie mógł dzierżyć miecza :) Trzeba brać pod uwagę też cos takiego jak PVP i balans między klasami. Taki Wojownik, czy Łucznik nie miał by kompletnych szans na walkę z takowym nekromantą.

Eylif

• User
    • View Profile
« Reply #6 on: June 21, 2013, 22:07:19 »

Ale hordy zombie dają klimatu ale te 100 zombie trzeba zabić demona żeby je zdobyc a demon ma postać na jednego strzała a księga chroniona dobrze i szczelnie zamknięta a Szkielety to 1 lub 2 i więcej nie można bo było by za trudno a zombie to latwizna podpalic jednego a on rozniesie ogien po wszystkich i po armi rozumiem że to zniehcęca i juz chce się uciekać z miasta. Ale wszyscy z miasta powinni go bronic biedne zombie nie dadza rady miloionom ludzi

Liwosz2

• User
    • View Profile
« Reply #7 on: June 21, 2013, 22:14:13 »

według mnie to i tak przesadziłeś z tą setką Zombie, ok nekromanta jest dobry, ale nie aż tak. Dwa Zombie to jak dla mnie max. Oczywiście On nie będzie mógł tylko wskrzeszać, ale też np. wysysać punkty życia i tak dalej, czyli jak by była ta setka Zombie to on by wszystkich pozabijał. Nie zrozum mnie źle, ja nie mówię, że ten pomysł jest zły czy coś, tylko trochę go wyolbrzymiłeś :) a to, że setka Zombie daje klimatu to rozumiem, więc spójrz w ten sposób... gdyby np. udało się zebrać tą księgę czterem osobom, to było by już 400 Zombie gdzie na polu walki jest to liczba za duża (wliczając jeszcze w to graczy) i nie wiem jaki PC ogarnął by tak wiele osób w jednym miejscu :)

Eylif

• User
    • View Profile
« Reply #8 on: June 21, 2013, 22:16:08 »

No sory ale na wojnach gildi będzie z 200 osób a wogule czemu inni nie daja swojich opinni :(

Liwosz2

• User
    • View Profile
« Reply #9 on: June 21, 2013, 22:23:07 »

Bo nie ma tych aktywnych osób :D No właśnie i pomyśl sobie 200 osób walczących no i z tych kolejnych 200 Zombie, to by był totalny zamęt

Eylif

• User
    • View Profile
« Reply #10 on: June 21, 2013, 22:37:49 »

A myślałeś o wytapianiu swego oręża?  jaki tylko chcesz kształt i w ogóle pomyśl i odpisz miło się z tobą pisze.

Mistrz Ignis: Regulamin - punkt 7
« Last Edit: June 21, 2013, 22:46:51 by Mistrz Ignis »

Liwosz2

• User
    • View Profile
« Reply #11 on: June 21, 2013, 22:45:19 »

No właśnie kowalstwo to dla mnie coś ciekawego w tej grze :) Jak ona będzie wyglądać? Nie wiem, ale mam na dzieje, że będzie taka że aż miło będzie się coś kuło... I jeżeli będzie się zaczynało w tej "branży" to miecze nie będą wychodziły najlepsze, jakieś rozłupane, uszkodzone i tak dalej, ale z czasem będą trwałe i ostre i mam nadzieje, że twórcy pozwolą dać mały szczegół na miecz Np. sygnaturka, która jest rozpoznawalna dla tylko jednego kowala i każdy kowal powinien cos takiego mieć! :D Właśnie wpadlem na ten pomysł i jest on dobry xd

Eylif

• User
    • View Profile
« Reply #12 on: June 21, 2013, 22:47:11 »

A co myslisz o prochu strzelniczym ???

Liwosz2

• User
    • View Profile
« Reply #13 on: June 21, 2013, 22:54:08 »

Jeżeli chodzi o tak zaawansowaną technologię, to możliwe iż zostanie wprowadzone coś takiego jak przechodzenie z jednej epoki do drugiej :) Tak więc wtedy proch strzelniczy jest jak najbardziej pożądany.

mateusz2000x

• User
    • View Profile
« Reply #14 on: June 22, 2013, 01:27:34 »

Może być że tych zombie trochę więcej być... Np. z 5 Ale nie możesz dać im określonego celu. Chodzi mi o to, że nakazujesz w którą stronę mogą iść, i ewentualnie kogo atakują, a kogo nie.
No i musiały by być wolne. A i ogólnie to zombie nie są przecież za mocne.. Tylko łapą mogą bić, czy tam ugryźć. Bo przecież nie dasz zombie łuku lub miecza, bo skoro ono nie ma mózgu to skąd ma wiedzieć jak tego używać ? xD Co do nekromanty to powinien mieć jeszcze takie umiejętności jak wysysanie krwi [hp] z innych i przywracaniu sobie/lub przyjaciołom.  Co do prochu to myślę że nie powinien pojawić się w tej grze ;>. Chyba że rzeczywiście, będziemy iść z czasem do przodu.
Pages: [1] 2 3