Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Poll

Czy dobrym pomysłem jest wprowadzenie czatu głosowego?

Tak, zdecydowanie.
- 66 (68.8%)
Nie.
- 3 (3.1%)
Nie bo za dużo dzieci które zniszczą klimat.
- 17 (17.7%)
Nie chcę spotkać kobiety która będzie miała głos dorosłego mężczyzny.
- 5 (5.2%)
Nie mam zdania.
- 5 (5.2%)

Total Members Voted: 94

Pages: [1] 2 3 ... 6

Author Topic: Czat głosowy.  (Read 5907 times)

DQ

• User
    • View Profile
Czat głosowy.
« on: June 21, 2013, 08:23:59 »

To naprawdę byłaby wisienka na torcie tylko czy wszyscy się zgodzą?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

AAAron

• User
    • View Profile
Odp: Czat głosowy.
« Reply #1 on: June 21, 2013, 08:27:31 »

zalezy tez jak kto do tej gry podejdzie, enidust nie bedzie gra w ktora zagrasz polazisz i sobie pozbierasz surowce jak w minecrafcie w eniduscie bedzie trzba wymagac od gracza kreatywnosci, pomyslowosci i pracy :) ale tez troche obawiam sie dzieci ktore zniszcza klimat ale no zobaczy sie czas okaze :)
"Świat pełen jest wilków, które uskarżają się na rogi owiec lecz ja tych owiec bronie"

DQ

• User
    • View Profile
« Reply #2 on: June 21, 2013, 08:30:18 »

A po za tym łatwiej by się grało, jest jakaś powiedzmy akcja wyskoczyli ci bandyci z lasu i grożą że musisz oddać sakiewkę to nie lepiej przytrzymać powierzmy klawisz 'K' i włączyć na chwilę czat głosowy. Niż stać i pisać co jest stratą czasu a dymki pojawiające się nad głowami innych graczy naprawdę mogą popsuć klimat.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

AAAron

• User
    • View Profile
« Reply #3 on: June 21, 2013, 08:33:01 »

ale taki globalny chat glosowy w grze gdzie bedzie multum osob to moze byc troche za duzo np w miascie 200 osob stoi na rynku kazdy gada i walczy o nizsze ceny dlatego mysle ze pomysl dobry ale ciezki do wprowadzenia :)
"Świat pełen jest wilków, które uskarżają się na rogi owiec lecz ja tych owiec bronie"

Scypio

• User
    • View Profile
« Reply #4 on: June 21, 2013, 10:10:17 »

Ciężki ale możliwy, można przerobić pomysł z WoW'a a mianowicie małe chaty, jak z kimś handlujesz, napadasz etc. tworzycie na swój mini chat na zasadzie rozmowy telefonicznej i jest klimat :)
McScypio to mój cel. A w czasie wolnym polowania na złodziejaszków i innych władców. http://dogry.pl/r/scypio

MrKoksu

• New user
    • View Profile
« Reply #5 on: June 21, 2013, 12:28:24 »

1. Można unikać chaosu na czacie, poprzez zrobienie go w taki sposób, że jeśli będziemy dostatecznie blisko danej osoby, to dopiero wtedy będziemy mogli z nią porozmawiać, a przy okazji realistyczne.  :)

2. Dzieci na czacie można pozbyć się w taki sposób, że przy rejestracji trzeba będzie podać swoją datę urodzenie. Nie masz min. 16 lat = Brak możliwości używania czatu głosowego  :D

AAAron

• User
    • View Profile
« Reply #6 on: June 21, 2013, 12:32:59 »

Nie no ograniczenia wiekowe zniecheca wielu graczy tym bardziej ze ta gra aby zrobic sukces potrzebuje wielu graczy wiec kazdy bedzie potrzebny :)

Scypio

• User
    • View Profile
« Reply #7 on: June 21, 2013, 12:36:20 »

Dokładnie a że dzieci potrafią często dużo wydać na grę.... będą potrzebni. A do tego niektóre dzieciaki lepiej do tego podejdą niż starsi :) a jak nie to będzie się takich ignorować aż się nie uspokoją :)
McScypio to mój cel. A w czasie wolnym polowania na złodziejaszków i innych władców. http://dogry.pl/r/scypio

MrKoksu

• New user
    • View Profile
« Reply #8 on: June 21, 2013, 12:38:16 »

Albo jeszcze lepiej  :D

Gracz będzie mógł sobie wybrać w opcjach na czacie głosowym, czy chce słyszeć wszystkich, czy osoby z danej kategorii wiekowej.  :)

robaczywy

• User
    • View Profile
« Reply #9 on: June 21, 2013, 12:39:44 »

albo możliwość wyciszenia tylko jednego użytkownika 

DQ

• User
    • View Profile
« Reply #10 on: June 21, 2013, 12:40:16 »

Scypio szatański plan z tymi dziećmi :D
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Malin

• User
    • View Profile
« Reply #11 on: June 21, 2013, 12:41:03 »

to raczej by się nie sprawdziło bo większość dzieci i tak zaznaczy czy wybierze rok +18
"Jeżeli absolutnie nikt Cię nie nienawidzi,to znaczy że robisz coś źle"

Scypio

• User
    • View Profile
« Reply #12 on: June 21, 2013, 12:49:39 »

Dokładnie. Dlatego nie da się tego sprawdzić dokładnie najwyżej jakby była możliwość logowania przez FB ale tu wchodzą w gre fikcyjne konta... więc w/g najlepszym mnie najlepiej sprawdzać to już w samej grze :)

Koper

• User
    • View Profile
« Reply #13 on: June 21, 2013, 12:50:53 »

Oczywiście że się przyda, genialne i szybkie porozumiewanie się między sobą  :D

robaczywy

• User
    • View Profile
« Reply #14 on: June 21, 2013, 12:54:34 »

czat głosowy będzie bardzo pomocny np podczas wspomnianych napadów albo podczas bitew lub handlu 
Pages: [1] 2 3 ... 6