Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 ... 5 6 [7]

Author Topic: Bandyckie obozy oraz kwestie związane z bycia bandytą.  (Read 6793 times)

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
Odp: Bandyckie obozy oraz kwestie związane z bycia bandytą.
« Reply #90 on: November 18, 2013, 19:07:49 »

Jak grupa graczy-bandytów będzie chciała założyć miasto to założy miasto, jak obóz to obóz, proste. To wszystko zależy od Nas.

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #91 on: November 18, 2013, 19:10:07 »

Jak będziesz chciał założyć miasto to zakładaj, chociaż mi bardziej pasuje do bandytów obóz. Bandyci mieli raczej koczowniczy tryb życia o ile się nie mylę ;)

RuskiBigosPL

• User
    • View Profile
« Reply #92 on: November 18, 2013, 19:14:55 »

Takie miasto musiałoby mieć w zanadrzu całą gamę niespodzianek na wypadek próby przejęcia ich dóbr lub powstrzymania kradzieży. Lepiej trzymać się w małej grupie.
Szukam Wysłannika Innosa... Znasz jakiegoś?

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #93 on: November 18, 2013, 19:21:41 »

Bandyci, którzy założyli miasto to już chyba nie bandyci gdyż tak jak wspominałem oni byli koczownikami dlatego zakładali obozy.

LemonGnom

• User
    • View Profile
« Reply #94 on: April 16, 2014, 16:27:03 »

Ale bandyci, którzy założyli miasto dalej mogą pozostać bandytami (MOGĄ POZOSTAĆ)
Wojskowych często widywałem schylonych nad mapami i rysujących plany. W papierowej wojnie wszystko grało. Tak musi być-mówili. Bez ładu armia nie istnieje. Tym dziwniejsze, że prawdziwa wojna pod względem ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Kahetabi

• User
    • View Profile
    • Twitter
« Reply #95 on: April 16, 2014, 20:50:26 »

Po pierwsze, nie będzie takiego czegoś że wciskacie jakiś przycisk i wyświetla Wam się mapa. Jesteście zdani na swoją orientację w terenie, a mapy, tworzone przez graczy, tym bardziej aktualne, będą na wagę złota, oczywiście dopóki się nie rozpowszechnią.
Drugą sprawą jest Wasze podniecenie zostaniem bandytą. Jeśli na samym początku wszyscy wybierzecie tę drogę, to kto Wam dostarczy broni i wyposażenia? Inni którzy postawią na jak najszybsze zdobycie porządnego uzbrojenia będą w stanie wyrżnąć Was wszystkich w pień w pojedynkę. Wątpię że będziecie mieli porządne wyposażenie, skoro takie rzeczy nie leżą na ziemi, a w porządnie chronionych wioskach. Pięściami palisady nie rozwalicie. Prędzej czy później Was ktoś zlokalizuje i przybędzie garstka rycerzy w lśniących zbrojach. Wątpię że ktoś opuści miasto nie posiadając wojowników w swojej grupie, a tym bardziej przy zakładaniu osad. W etapie zakładania osad będziecie mogli zdziałać wiele, ale na dłuższą metę skończycie jako ostatni.

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #96 on: April 17, 2014, 08:38:51 »

Będą walczyć zakładając pułapki, będą walczyć znakomitą znajomością terenu. Jakoś sobie poradzą. I nie każdy będzie chciał zostać bandytą, spokojnie.

LemonGnom

• User
    • View Profile
« Reply #97 on: April 17, 2014, 09:13:07 »

Nie każdy chce zostać bandytą, bo przynajmniej pół tego forum bedzie chciało zostać jakimś władcą. Więc nie ma sie o co martwić. Troche graczy pójdzie na bandytów, ale reszta bedzie spokojnie żyła i mam nadzieje ze jakoś to bedzie funkcjonowało sprawnie ;)
Wojskowych często widywałem schylonych nad mapami i rysujących plany. W papierowej wojnie wszystko grało. Tak musi być-mówili. Bez ładu armia nie istnieje. Tym dziwniejsze, że prawdziwa wojna pod względem ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Colack

• User
    • View Profile
« Reply #98 on: April 17, 2014, 10:07:39 »

Po pierwsze, nie będzie takiego czegoś że wciskacie jakiś przycisk i wyświetla Wam się mapa. Jesteście zdani na swoją orientację w terenie, a mapy, tworzone przez graczy, tym bardziej aktualne, będą na wagę złota, oczywiście dopóki się nie rozpowszechnią.
Drugą sprawą jest Wasze podniecenie zostaniem bandytą. Jeśli na samym początku wszyscy wybierzecie tę drogę, to kto Wam dostarczy broni i wyposażenia? Inni którzy postawią na jak najszybsze zdobycie porządnego uzbrojenia będą w stanie wyrżnąć Was wszystkich w pień w pojedynkę. Wątpię że będziecie mieli porządne wyposażenie, skoro takie rzeczy nie leżą na ziemi, a w porządnie chronionych wioskach. Pięściami palisady nie rozwalicie. Prędzej czy później Was ktoś zlokalizuje i przybędzie garstka rycerzy w lśniących zbrojach. Wątpię że ktoś opuści miasto nie posiadając wojowników w swojej grupie, a tym bardziej przy zakładaniu osad. W etapie zakładania osad będziecie mogli zdziałać wiele, ale na dłuższą metę skończycie jako ostatni.
Zakakująco dużo wiesz na temat tej gry :D

LemonGnom

• User
    • View Profile
« Reply #99 on: April 17, 2014, 10:31:20 »

Część rzeczy można by sie było domyślić z tego co mówili twócy, a część juz byla powiedziana. Ale masz rację. Nie wszystko

GrimPumpkin

• User
    • View Profile
« Reply #100 on: June 08, 2014, 00:59:29 »

Część rzeczy można by sie było domyślić z tego co mówili twócy, a część juz byla powiedziana. Ale masz rację. Nie wszystko

W sumie admini nie za wiele powiedzieli :P
Z grubsza to poruszyli tylko tematy: śmierci, stref w grze, systemu skillów, i krótka opisówka o projekcie.
Nie wiele wiemy, pozostają nam tylko domysły, niestety... :c

Kahetabi

• User
    • View Profile
    • Twitter
« Reply #101 on: June 08, 2014, 10:42:52 »

W sumie admini nie muszą tutaj niczego wyjaśniać a co do tego mogę się mylić ponieważ opierałem się na logice.
Pages: 1 ... 5 6 [7]