Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: YOU ARE A PIRATE ;D  (Read 1001 times)

ptaszo

• User
    • View Profile
YOU ARE A PIRATE ;D
« on: October 27, 2013, 20:55:09 »

Piractwo, kto nie chciał być jako dzieciak piratem? 

Jak by się odbywało piractwo, pływali byśmy od portu do portu i nieśli śmierć i pożogę ? Mi przypada kilka możliwości do wybrania i warunków do spełnienia.

1 warunek: Okręt, obyśmy mogli sami tworzyć swoje okręty , któż by nie chciał przemierzać mórz kopią Latającego Holendra z Piratów z Karaibów ?

2 warunek: Załoga, czyli grupa chociaż 5-6 do ogarnięcia statku

możliwości mamy właściwie 2 : Albo zostać prawdziwym piratem który będzie pogwałcał wszelkie prawa i pił trunki alkoholowe, albo korsarzem który będzie na usługach cesarza  :)

LemonGnom

• User
    • View Profile
Odp: YOU ARE A PIRATE ;D
« Reply #1 on: October 27, 2013, 20:58:24 »

Temat już był. "SZUKAJ" nic nie kosztuje :)
Wojskowych często widywałem schylonych nad mapami i rysujących plany. W papierowej wojnie wszystko grało. Tak musi być-mówili. Bez ładu armia nie istnieje. Tym dziwniejsze, że prawdziwa wojna pod względem ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #2 on: March 06, 2014, 12:19:33 »

Quote from: ptaszo
Okręt, obyśmy mogli sami tworzyć swoje okręty
Skoro ujawniono nam mapę świata to oczywiste jest, że będzie można tworzyć okręty. Ale nie jestem pewien czy będzie można tworzyć okręty wymyślane przez nas, czy tylko te co już istnieją w rzeczywistości (np. Galeon).
Jak by się odbywało piractwo, pływali byśmy od portu do portu i nieśli śmierć i pożogę ?
Załoga, czyli grupa chociaż 5-6 do ogarnięcia statku
Pływali byśmy - błąd. To się pisze razem - pływalibyśmy.
W 5-6 osób nie podbijesz portu. Jakiś statek bez olbrzymiej załogi raczej przejmiesz bądź zatopisz czy co tam zrobisz, ale portu nie. W porcie będzie więcej ludzi niż na twoim statku. A z tego co wiem to działa mają nie istnieć. Ogółem proch strzelniczy.

KawalErO

• User
    • View Profile
« Reply #3 on: March 06, 2014, 13:20:35 »

mnie wystarczyłoby aby zostały stworzone różnego rodzaju okręty,łodzie. Jeżeli do tych statków mieściła by się kilkunastoosobowa załoga to niczego więcej nie trzeba. Można pływać i rabować :)

Gniazdu

• User
    • View Profile
« Reply #4 on: March 06, 2014, 20:44:42 »

Skoro ujawniono nam mapę świata to oczywiste jest (...)
Twórcy wypowiadali się że mapa będzie wyglądać inaczej jak na prezentacji, a kontynenty będą dodawane w miarę potrzeb, jako eventy czy coś w ten deseń.
"Po śmierci tylko historia pamięta" a co jeśli umrzesz w trybie incognito?
Gniazdu tyka forum kijem.