Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7

Author Topic: Pierwszy log-in  (Read 18363 times)

Zikes

• User
    • View Profile
Odp: Pierwszy log-in
« Reply #15 on: October 06, 2013, 22:17:01 »

Hmm ja poszuka艂 bym baku lub jakiego艣 lichwiarza po偶yczy艂 bym troch臋 pieni臋dzy dowiedzia艂 bym si臋 od graczy co jest gdzie potrzebne i zacz膮艂 bym handel.

Radh

• User
    • View Profile
« Reply #16 on: October 07, 2013, 16:40:26 »

Ruszy艂bym przed siebie by zobaczy膰 co jest przede mn膮;) Tak zrobi艂em w grze Xsyon, szed艂em przed siebie nie oddalaj膮c si臋 za daleko od 藕r贸de艂 wody i po drodze zbiera艂em jagody.
Drog膮 do szcz臋艣liwo艣ci jest robienie tego co si臋 lubi i robienie tego co si臋 nie lubi je艣li robi si臋 to tak jak si臋 lubi.

Natanael

• User
    • View Profile
« Reply #17 on: October 08, 2013, 11:55:29 »

Najpierw chcia艂bym od tw贸rc贸w dowiedzie膰 si臋 jak b臋dzie wygl膮da膰 Magia, Rzemios艂o, i wiele innych aspekt贸w gry ;]
dopiero w贸wczas zacz膮艂bym si臋 zastanawia膰 jaka droga b臋dzie najefektywniejsza do uzyskania za艂o偶onego celu ;]
no i tak do ko艅ca nie zdecydowa艂em jeszcze jak pokierowa膰 swoj膮 posta膰 ;] ale pocz膮tek pewnie b臋dzie standardowy
czyli drobne prace, zbieractwo i treningi po偶膮danych umiej臋tno艣ci, w grupie lub solo zobaczymy ;]

Colack

• User
    • View Profile
« Reply #18 on: October 08, 2013, 12:38:24 »

Nie chc臋 dawa膰 pomys艂贸w co b臋dzie mnie czeka艂o po pierwszym zalogowaniu :P w艂a艣nie po to chcia艂bym zagra膰 w t膮 gr臋, 偶eby si臋 tego dowiedzie膰 i zosta膰 mile zaskoczony.

maricn1998

• User
    • View Profile
« Reply #19 on: October 08, 2013, 18:13:11 »

Ja znalaz艂 bym Pana_Lemura, Rahla lub Zikesa i zaproponowa艂bym wsp贸ln膮 gre . Ci stali bywalcy forum na pewno byliby mi艂ymi towarzyszami w 艣wiecie Enidust .

iMati

• User
    • View Profile
« Reply #20 on: October 08, 2013, 18:55:03 »

Ja zaczn臋 膰wiczy膰 (walki) i zaci膮gn臋 si臋 do wojska.Nast臋pnie z czasem jako hobby rzemie艣lnictwo i szukanie gildii,z kt贸r膮 stworz臋 miasto ^^ Za du偶o,mia艂em tylko napisa膰 o pocz膮tku.

Detroj

• User
    • View Profile
« Reply #21 on: October 08, 2013, 20:34:59 »

To pewnie zale偶y gdzie bym by艂 po samouczku. Je偶eli to by by艂o miasto to zapewne bym chodzi艂 i zwiedza艂. P贸藕niej bym gada艂 z NPCami i pewnie zwiedzi艂 najbli偶sze tereny wok贸艂 miasta. Je偶eli by to by艂a dzicz to kierowa艂bym si臋 do najbli偶szego miasta.

2001sebek

• New user
    • View Profile
« Reply #22 on: October 08, 2013, 22:54:48 »

Moim zdaniem,przyda艂 by si臋 na pocz膮tku quest od kt贸rego posta膰 dostanie podstawowy ekwipunek i ma za zadanie zabi膰 okre艣lon膮 liczb臋 NPC znajduj膮cych si臋 w jakim艣 np. opuszczonym obozie                                                                                                                                                           a potem nakazuje zasiedli膰 tymczasowo ob贸z dopuki nie znajdzie si臋 lepszego miejsca

DJBDM

• User
    • View Profile
« Reply #23 on: October 11, 2013, 00:39:13 »

Zwiedzi艂bym okolice w nadziei 偶e znajd臋 co艣 po偶ytecznego. Np. tak jak w takim Gothicu znajdowa艂o si臋 jaki艣 kilof w pobli偶u opuszczonej kopalni czy stary, zardzewia艂y miecz. Oczywi艣cie wiem, 偶e w MMO takie co艣 mog艂oby si臋 nie uda膰, bo pr臋dzej czy p贸藕niej gracze znajd膮 ju偶 wszystkie przedmioty, i nic nie zostanie dla nowych graczy. Dlatego te偶 moim zdaniem ciekawie by by艂o, gdyby NPC nie chcieli od nas kupi膰 zu偶ytych lub starych rzeczy, kt贸re mia艂yby obni偶one parametry. Wtedy gracze wyrzucali by takie przedmioty, a Ci kt贸rzy dopiero by zaczynali gr臋 mieliby co艣 na start. Nie wiem czemu ale wola艂bym zdoby膰 te bardzo podstawowe wyposa偶enie w艂a艣nie w taki spos贸b, ni偶 poprzez wykonywanie jakiego艣 pseudo-questa u NPC.

P贸藕niej wypada艂oby ogarn膮膰 sytuacj臋 na 艣wiecie/kontynencie, dowiedzie膰 si臋 kto z kim walczy i opowiedzie膰 si臋 po kt贸rej艣 ze stron. Oczywi艣cie przedtem zarabiaj膮c w jaki艣 spos贸b nieco hajsu na trening oraz wyposa偶enie. Ewentualnie zawsze mo偶na za艂o偶y膰 jak膮艣 mini-osad臋 z kolegami, kt贸ra z biegiem czasu zamieni si臋 w jakie艣 du偶e miasto, lub nawet zostanie stolic膮 jakiego艣 pot臋偶nego pa艅stwa, lub po prostu zostanie z艂upiona i zr贸wnana z ziemi膮...

Aha i wypada艂oby te偶 otworzy膰 portal do 艣wiata demon贸w, najlepiej w 艣rodku jakiego艣 miasta, gdy tylko dowiem si臋 jak to uczyni膰...
Okres wa偶no艣ci moich post贸w ko艅czy si臋 z chwil膮 ich opublikowania.

RuskiBigosPL

• User
    • View Profile
« Reply #24 on: October 11, 2013, 21:38:30 »

Poszed艂bym przed siebie podziwiaj膮c to arcydzie艂o, a potem wypr贸bowa艂 m贸j mieczyk :D Mo偶e zdoby艂 troch臋 grosza i zaj膮艂 si臋 jak膮艣 prawie uczciw膮 prac膮...
Szukam Wys艂annika Innosa... Znasz jakiego艣?

Youhei

• User
    • View Profile
« Reply #25 on: October 13, 2013, 16:10:39 »

Ja gr臋 rozpoczynam zazwyczaj ogarniaj膮c ekipe tak z 3-6 os贸b dzielimy si臋 zadaniami (szczeg贸lnie skupi艂bym si臋 na za艂o偶eniu gildii kupieckiej) gdy zdobyli by艣my jaki艣 tam ,,maj膮tek'' pomy艣la艂 bym o za艂o偶eniu ma艂ego obozu dla nas i rozwijanie si臋. Na koniec celowa艂bym w panowanie na serwerze   8)

Ximos

• User
    • View Profile
« Reply #26 on: October 13, 2013, 20:51:48 »

Po samouczku? Zale偶y co samouczek zaoferuje poza pokazaniem jak porusza膰 si臋 i walczy膰 w 艣wiecie. Ja osobi艣cie na pocz膮tek zwiedz臋 okolice, zobacz臋 co oferuj膮 boty, gdzie jest g艂贸wny plac handlowy. Sprawdz臋 par臋 dr贸g rozwoju bohatera. Je艣li b臋d臋 nale偶a艂 do jakie艣 gildii(grupy) to zapewne zaczniemy od zebrania ekwipunku na wypraw臋 do za艂o偶enia miasta/wsi gdzie艣 w oddali.

Ratharr

• User
    • View Profile
« Reply #27 on: October 13, 2013, 21:00:45 »

Ja stanowczo protestuj臋, by gra m贸wi艂a nam co mamy robi膰. Mo偶na to zrobi膰 tak, jak w Gothicu(za piwko czy rud臋 mo偶na dosta膰 informacje)

apx18

• User
    • View Profile
« Reply #28 on: October 14, 2013, 20:46:45 »

I艣膰 rozej偶e膰 si臋 po okolicy, sprawdzi膰 czy nie ma jakiego艣 jedzenia oraz znale藕膰 schron przed noc膮.

Okocim

• User
    • View Profile
« Reply #29 on: October 24, 2013, 22:02:46 »

Moim pierwszym dzia艂aniem? Z pewno艣ci膮 zacz膮艂 bym szuka膰 odpowiedzi. Przed aktualnym dzia艂aniem w 艣wiecie gry chcia艂 bym si臋 dowiedzie膰 na czym stoj臋. Stworzy艂 bym list臋 mniejszych(zdoby膰 po偶ywienie, zaopatrzy膰 moj膮 posta膰 w podstawowy ekwipunek, etc) i wi臋kszych(dosta膰 si臋 do bogatej dzielnicy miasta, ruszy膰 w celu za艂o偶enia/pomocy przy zak艂adaniu miasta, etc) cel贸w do kt贸rych zrealizowania b臋d臋 d膮偶y艂 podczas gry. Zastanowi艂 bym si臋 co musz臋 zrobi膰 by te cele osi膮gn膮膰 i ustali艂 bym priorytet wykonywania narzuconych sobie zada艅 w taki spos贸b by jak najszybciej osi膮gn膮膰 cel.

Nie chcia艂 bym "jedynej s艂usznej drogi" w postaci serii zada艅. Sporo czasu sp臋dzi艂em przy Haven and Hearth(2D sandbox mmorpg) w kt贸rym nie ma ani zada艅 ani nawet NPC, mimo to gracze dobrze wiedzieli co ze sob膮 zrobi膰, a ka偶dy z nich osi膮ga艂 sw贸j cel na w艂asny spos贸b.
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7