Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7

Author Topic: Pierwszy log-in  (Read 12712 times)

Zikes

• User
    • View Profile
Odp: Pierwszy log-in
« Reply #15 on: October 06, 2013, 22:17:01 »

Hmm ja poszukał bym baku lub jakiegoś lichwiarza pożyczył bym trochę pieniędzy dowiedział bym się od graczy co jest gdzie potrzebne i zaczął bym handel.

Radh

• User
    • View Profile
« Reply #16 on: October 07, 2013, 16:40:26 »

Ruszyłbym przed siebie by zobaczyć co jest przede mną;) Tak zrobiłem w grze Xsyon, szedłem przed siebie nie oddalając się za daleko od źródeł wody i po drodze zbierałem jagody.
Drogą do szczęśliwości jest robienie tego co się lubi i robienie tego co się nie lubi jeśli robi się to tak jak się lubi.

Natanael

• User
    • View Profile
« Reply #17 on: October 08, 2013, 11:55:29 »

Najpierw chciałbym od twórców dowiedzieć się jak będzie wyglądać Magia, Rzemiosło, i wiele innych aspektów gry ;]
dopiero wówczas zacząłbym się zastanawiać jaka droga będzie najefektywniejsza do uzyskania założonego celu ;]
no i tak do końca nie zdecydowałem jeszcze jak pokierować swoją postać ;] ale początek pewnie będzie standardowy
czyli drobne prace, zbieractwo i treningi pożądanych umiejętności, w grupie lub solo zobaczymy ;]

Colack

• User
    • View Profile
« Reply #18 on: October 08, 2013, 12:38:24 »

Nie chcę dawać pomysłów co będzie mnie czekało po pierwszym zalogowaniu :P właśnie po to chciałbym zagrać w tą grę, żeby się tego dowiedzieć i zostać mile zaskoczony.

maricn1998

• User
    • View Profile
« Reply #19 on: October 08, 2013, 18:13:11 »

Ja znalazł bym Pana_Lemura, Rahla lub Zikesa i zaproponowałbym wspólną gre . Ci stali bywalcy forum na pewno byliby miłymi towarzyszami w świecie Enidust .

iMati

• User
    • View Profile
« Reply #20 on: October 08, 2013, 18:55:03 »

Ja zacznę ćwiczyć (walki) i zaciągnę się do wojska.Następnie z czasem jako hobby rzemieślnictwo i szukanie gildii,z którą stworzę miasto ^^ Za dużo,miałem tylko napisać o początku.

Detroj

• User
    • View Profile
« Reply #21 on: October 08, 2013, 20:34:59 »

To pewnie zależy gdzie bym był po samouczku. Jeżeli to by było miasto to zapewne bym chodził i zwiedzał. Później bym gadał z NPCami i pewnie zwiedził najbliższe tereny wokół miasta. Jeżeli by to była dzicz to kierowałbym się do najbliższego miasta.

2001sebek

• New user
    • View Profile
« Reply #22 on: October 08, 2013, 22:54:48 »

Moim zdaniem,przydał by się na początku quest od którego postać dostanie podstawowy ekwipunek i ma za zadanie zabić określoną liczbę NPC znajdujących się w jakimś np. opuszczonym obozie                                                                                                                                                           a potem nakazuje zasiedlić tymczasowo obóz dopuki nie znajdzie się lepszego miejsca

DJBDM

• User
    • View Profile
« Reply #23 on: October 11, 2013, 00:39:13 »

Zwiedziłbym okolice w nadziei że znajdę coś pożytecznego. Np. tak jak w takim Gothicu znajdowało się jakiś kilof w pobliżu opuszczonej kopalni czy stary, zardzewiały miecz. Oczywiście wiem, że w MMO takie coś mogłoby się nie udać, bo prędzej czy później gracze znajdą już wszystkie przedmioty, i nic nie zostanie dla nowych graczy. Dlatego też moim zdaniem ciekawie by było, gdyby NPC nie chcieli od nas kupić zużytych lub starych rzeczy, które miałyby obniżone parametry. Wtedy gracze wyrzucali by takie przedmioty, a Ci którzy dopiero by zaczynali grę mieliby coś na start. Nie wiem czemu ale wolałbym zdobyć te bardzo podstawowe wyposażenie właśnie w taki sposób, niż poprzez wykonywanie jakiegoś pseudo-questa u NPC.

Później wypadałoby ogarnąć sytuację na świecie/kontynencie, dowiedzieć się kto z kim walczy i opowiedzieć się po którejś ze stron. Oczywiście przedtem zarabiając w jakiś sposób nieco hajsu na trening oraz wyposażenie. Ewentualnie zawsze można założyć jakąś mini-osadę z kolegami, która z biegiem czasu zamieni się w jakieś duże miasto, lub nawet zostanie stolicą jakiegoś potężnego państwa, lub po prostu zostanie złupiona i zrównana z ziemią...

Aha i wypadałoby też otworzyć portal do świata demonów, najlepiej w środku jakiegoś miasta, gdy tylko dowiem się jak to uczynić...
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

RuskiBigosPL

• User
    • View Profile
« Reply #24 on: October 11, 2013, 21:38:30 »

Poszedłbym przed siebie podziwiając to arcydzieło, a potem wypróbował mój mieczyk :D Może zdobył trochę grosza i zajął się jakąś prawie uczciwą pracą...
Szukam Wysłannika Innosa... Znasz jakiegoś?

Youhei

• User
    • View Profile
« Reply #25 on: October 13, 2013, 16:10:39 »

Ja grę rozpoczynam zazwyczaj ogarniając ekipe tak z 3-6 osób dzielimy się zadaniami (szczególnie skupiłbym się na założeniu gildii kupieckiej) gdy zdobyli byśmy jakiś tam ,,majątek'' pomyślał bym o założeniu małego obozu dla nas i rozwijanie się. Na koniec celowałbym w panowanie na serwerze   8)

Ximos

• User
    • View Profile
« Reply #26 on: October 13, 2013, 20:51:48 »

Po samouczku? Zależy co samouczek zaoferuje poza pokazaniem jak poruszać się i walczyć w świecie. Ja osobiście na początek zwiedzę okolice, zobaczę co oferują boty, gdzie jest główny plac handlowy. Sprawdzę parę dróg rozwoju bohatera. Jeśli będę należał do jakieś gildii(grupy) to zapewne zaczniemy od zebrania ekwipunku na wyprawę do założenia miasta/wsi gdzieś w oddali.

Ratharr

• User
    • View Profile
« Reply #27 on: October 13, 2013, 21:00:45 »

Ja stanowczo protestuję, by gra mówiła nam co mamy robić. Można to zrobić tak, jak w Gothicu(za piwko czy rudę można dostać informacje)

apx18

• User
    • View Profile
« Reply #28 on: October 14, 2013, 20:46:45 »

Iść rozejżeć się po okolicy, sprawdzić czy nie ma jakiegoś jedzenia oraz znaleźć schron przed nocą.

Okocim

• User
    • View Profile
« Reply #29 on: October 24, 2013, 22:02:46 »

Moim pierwszym działaniem? Z pewnością zaczął bym szukać odpowiedzi. Przed aktualnym działaniem w świecie gry chciał bym się dowiedzieć na czym stoję. Stworzył bym listę mniejszych(zdobyć pożywienie, zaopatrzyć moją postać w podstawowy ekwipunek, etc) i większych(dostać się do bogatej dzielnicy miasta, ruszyć w celu założenia/pomocy przy zakładaniu miasta, etc) celów do których zrealizowania będę dążył podczas gry. Zastanowił bym się co muszę zrobić by te cele osiągnąć i ustalił bym priorytet wykonywania narzuconych sobie zadań w taki sposób by jak najszybciej osiągnąć cel.

Nie chciał bym "jedynej słusznej drogi" w postaci serii zadań. Sporo czasu spędziłem przy Haven and Hearth(2D sandbox mmorpg) w którym nie ma ani zadań ani nawet NPC, mimo to gracze dobrze wiedzieli co ze sobą zrobić, a każdy z nich osiągał swój cel na własny sposób.
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7