Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 2 3 [4]

Author Topic: Easter Eggs  (Read 4490 times)

Rahl

• User
    • View Profile
Odp: Easter Eggs
« Reply #45 on: November 22, 2013, 07:58:19 »

Ktoś tu powiedział o Esmeraldzie z Gothic II. Chciałbym ją zobaczyć. Hmm. Co jeszcze ... W zasadzie to trudno mi powiedzieć o jakimś miejscu. Twórcy gry zapewne inspirują się innymi produkcjami więc sądzę iż mogli by oni dać miejsca właśnie z tych gier. Można by też zrobić cmentarz rodem z Gothic II gdzie zostali pochowani twórcy gry z różnymi dopiskami. Np: Mattis "Ja nie śpię!" itp.

Poza tym, różne kopalnie/jaskinie mogą zaczerpnąć nazwę z np: Skyrim czy Diablo bądź innych znanych gier. A w takiej jaskini jakiś śmieszny napis ... "Ja tu byłem! - Dovakhin 2011 rok"

Wiadomo o co mi chyba chodzi :P

RuskiBigosPL

• User
    • View Profile
« Reply #46 on: November 22, 2013, 16:45:37 »

A co powiedzie o diamentowym grobowcu Broma? Oczywiście strzeżonym zaklęciami nałożonymi przez Eragona ;D
Szukam Wysłannika Innosa... Znasz jakiegoś?

Vhalhal

• New user
    • View Profile
« Reply #47 on: November 22, 2013, 17:12:58 »

Przeczytałem teraz całe 3 strony i naszła mnie myśl, żeby połączyć dwa pomysły. Mianowicie Spore wspominał o czymś podwodnym, natomiast Bigos mówił o mieście.
Gdy to razem złączymy powstanie znana z legend Atlantyda. To moim zdaniem świetnie nadaje się na Easter Egg'a i jednocześnie nie psuje klimatu gry. Co wy na to?

Rahl

• User
    • View Profile
« Reply #48 on: November 22, 2013, 17:15:59 »

Bigos, też dobry pomysł :D Albo ... Szkatuły Ordena z Miecz Prawdy ? Albo "Księga opisania mroków" ? Będą to raczej zwykłe rzeczy bo te pierwsze (A były ich trzy) mogły rozpierdzielić świat nawet pojedynczo. Ewentualnie szkatułka taka da bonus do magii czy coś. Albo raczej przedmiot kolekcjonerski.

RuskiBigosPL

• User
    • View Profile
« Reply #49 on: November 22, 2013, 18:17:22 »

@Vhalhal, mmm świetnie!

@Rahl niestety nie czytałem :/

Jak już w książki idziemy to może Komnata Tajemnic?

Spore51

• User
    • View Profile
« Reply #50 on: November 22, 2013, 18:47:16 »

Na jakiejś akademii magii byłaby w łazience ukryte przejście do komnaty i tam zwłoki czarodzieja? Albo węża. Albo boss węża. Pomysł fajny.
"Brak kasy jest jak zapalenie zatok - możesz je zignorować. Wystarczy przestać dłubać w nosie i samo przejdzie."

Ratharr

• User
    • View Profile
« Reply #51 on: November 22, 2013, 18:54:24 »

Najlepiej, jak przestaniemy wymieniać te EE bo nie będzie niespodzianki :(

RuskiBigosPL

• User
    • View Profile
« Reply #52 on: November 22, 2013, 19:04:52 »

Będzie :D Twórcy stworzą coś od siebie lub wybiorą lepsze pomysły nie mówiąc nam. Zaskoczą mnie też jeśli nic nie zorbią takiego  :'(

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #53 on: November 22, 2013, 19:48:13 »

Nie wiem czy na początku gry takie coś zrobią... Może w następnych aktualizacjach.

RuskiBigosPL

• User
    • View Profile
« Reply #54 on: November 22, 2013, 19:49:54 »

Byleby było :D Nieważne kiedy :)

mrksiedzu

• User
    • View Profile
« Reply #55 on: February 17, 2014, 11:28:12 »

Mam mały pomysł na zarabianie na easter egg'ach. Ni wiem czy jest jakiś bardzo dobry, ale go przedstawię.
Wpłacamy jakąś sumkę na grę i pojawia się nam wiadomość. W tej wiadomości jest zawarta jakaś wskazówka dotycząca położenia jednej z niespodzianek. I tutaj wykluczę to, że od razu wszystkie zostaną znalezione. Nie. To tylko mała wskazówka, która sama nic nie mówi, ale gdyby uwzględnić wskazówki innych graczy, to można by było określić mniej-więcej położenie "jajka", a im więcej wskazówek się zgromadzi, tym bardziej wszystko się rozjaśnia. Rozgrywka pozostaje zbalansowana, klimat nie zostaje naruszony, a "kapusta jest trzepana".
Pages: 1 2 3 [4]