Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 2 [3] 4

Author Topic: Sugestie (forum)  (Read 8273 times)

Herin

• User
    • View Profile
Odp: Sugestie (forum)
« Reply #30 on: December 17, 2013, 20:48:53 »

Czy moglibyście cie udzielać w sprawie naszych pomysłów? Które się wam podobają a które nie, które będą wprowadzone do gry. Nie wiem założyć osobny temat czy po prostu udzielajcie się w dziale pomysłów i dyskusji.

Adriantus

• User
    • View Profile
« Reply #31 on: December 17, 2013, 21:23:17 »

Zgadzam się z przedmówcą. Dużo lepiej pisałoby się, widząc, że twórcy monitorują pomysły i że ta gra cały czas powstaje. A co do tego, miło by było zobaczyć wątek, w którym na bieżąco publikowane by były postępy w tworzeniu gry.

KawalErO

• User
    • View Profile
« Reply #32 on: December 18, 2013, 22:25:38 »

Na forum, czy stronie nie zauważyłem opcji dobrowolnej dotacji, uważam że ja i nie tylko ja byłbym szczęśliwy mogąc wspomóc projekt nie tylko bannerami na stronę czy pomysłami.

Nawet nie na serwer. Chciałbym po prostu postawić wam piwo ;]

Pozdrawiam.

KawalErO

• User
    • View Profile
« Reply #33 on: March 02, 2014, 20:20:18 »

wybaczcie że piszę post pod swoim, ale minęło już trochę czasu od publikacji.

Otóż treść bana na shoutboxie wygląda następująco

" You have been banned
Reason:
Expiration: mm dd, yyyy, hh:mm:ss
"

Myślę że skoro całe forum jest po polsku, to i to warto by było spolszczyć, pozdrawiam.

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #34 on: March 05, 2014, 21:53:02 »

@Up W regulaminie nie znalazłem punktu o dubblepost czy jakoś tak.
@Topic Ostatnio coś zauważyłem. Kliknąłem Pomysły i dyskusje i chciałem wrócić. I miałem do wyboru:
- Official ENIDUST Forum,
- Projekt.
Projekt to kategoria. A w każdej kategorii jest przynajmniej 1 dział. Np. w Projekt jest Pomysły i dyskusje.
Gdy klikam Official ENIDUST Forum to przenosi mnie do wyboru kategorii i działów. Właściwie do strony startowej. I gdy klikam Projekt dzieje się to samo. Normalnie powinno mnie przenieść do wyboru działów z tej kategorii. Niby taki mały błąd, ale błąd. Chyba że było przez twórców zaplanowane.
@Down To już rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.
« Last Edit: March 06, 2014, 14:30:51 by IAmBoskiM »

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
    • Enidust Official Website
« Reply #35 on: March 06, 2014, 14:20:48 »

...
@Topic Ostatnio coś zauważyłem. Kliknąłem Pomysły i dyskusje i chciałem wrócić. I miałem do wyboru:
- Official ENIDUST Forum,
- Projekt.
Projekt to kategoria. A w każdej kategorii jest przynajmniej 1 dział. Np. w Projekt jest Pomysły i dyskusje.
Gdy klikam Official ENIDUST Forum to przenosi mnie do wyboru kategorii i działów. Właściwie do strony startowej. I gdy klikam Projekt dzieje się to samo. Normalnie powinno mnie przenieść do wyboru działów z tej kategorii. Niby taki mały błąd, ale błąd. Chyba że było przez twórców zaplanowane.
Wskazany link przenosi do strony głównej forum, jednak równocześnie ustawia wysokość tak, aby działy owej kategorii znajdowały się w górnej części ekranu. Nie jest to błąd.

IAmBoskiM

• User
  • **
    • View Profile
« Reply #36 on: April 22, 2014, 21:53:08 »

Proponuję zrobić angielskie forum. Gra ma być chyba głównie po polsku i angielsku z tego co wiem, więc czemu by nie zrobić angielskiego forum. Możliwe, że Anglicy albo inne narodowości mają pomysły. Zawsze się przydadzą jakieś pomysły. Nie wiem ile trwa robienie takiego forum, ale myślę, że raczej nie wieki.
@Edit Jeszcze coś.
W regulaminie pisze, że nie można dublować tematów. I mnie tu coś dziwi. Czasem jak chcę napisać coś w jakimś temacie temacie to wyskakuje informacja, że w tym temacie nie pisano od x dni (60 lub 120 lub 180 bodajże) i żeby się zastanowić nad założeniem nowego wątku. Więc o co chodzi? Czy za to też dostanę ostrzeżenie? Za to, że forum dało mi taką sugestię i założyłem nowy wątek? Mam nadzieję, że tak nie jest, bo jak tak to to są ładnie pisząc jakieś żarty. Jak tak jest to wiele osób dostanie ostrzeżenia za co? Za zrealizowanie propozycji od forum. Chciałbym uzyskać od kogoś szybką odpowiedź.

Pisząc, że to są jakieś żarty mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.
« Last Edit: April 22, 2014, 22:22:55 by IAmBoskiM »

Natanael

• User
    • View Profile
« Reply #37 on: July 04, 2014, 07:51:06 »

Takie dwie małe drobnostki ;] nie wiem czy już ktoś o tym nie pisał.
1. Przydał by się odnośnik do strony oficjalnej projektu. Np. po kliknięciu w tytułowe "Enidust"
2. Ikonka strony na pasku zakładek w moim przypadku Firefoxa (nie wiem jak to się fachowo nazywa)

Zikes

• User
    • View Profile
Re: Sugestie (forum)
« Reply #38 on: August 16, 2014, 17:08:41 »

Przydała by się opcja ignorowania na shoutbox'e.

Kamko

• User
    • View Profile
« Reply #39 on: November 20, 2014, 15:06:14 »

Mi się w tej chwili najbardziej nasuwa pomysł na "spolszczenie" tego forum. Kilka osób już pewnie przede mną to pisało, ale nie chcę mi się teraz tego wszystkiego czytać :P A więc, skoro forum teraz funkcjonuje i piszą w nim sami Polacy, to czemu by nie zrobić go po polsku? Nie ukrywam, że czasami te angielskie komunikaty itp mnie denerwują. Oczywiście słaby z angielskiego nie jestem i umiem się we wszystkim odnaleźć, ale chciałem tylko powiedzieć to, że spolszczenie forum byłoby dość ważne. Albo wystarczyłoby dodać opcję, czy forum chce się przeglądać w języku polskim, czy angielskim, tak jak na głównej stronie Enidusta. No i tak jak pisał Natanael
1. Przydał by się odnośnik do strony oficjalnej projektu. Np. po kliknięciu w tytułowe "Enidust"
2. Ikonka strony na pasku zakładek w moim przypadku Firefoxa (nie wiem jak to się fachowo nazywa)

Ikonki w pasku zakładek też mi brakuje, a ten przycisk do powrotu do głównej strony też by się jak najbardziej przydał. Mam nadzieję, że to w przyszłości zostanie wprowadzone ;)

Potwory są prawdziwe. One żyją w nas. I czasami wygrywają.

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
« Reply #40 on: November 20, 2014, 17:04:23 »

Mi się w tej chwili najbardziej nasuwa pomysł na "spolszczenie" tego forum. Kilka osób już pewnie przede mną to pisało, ale nie chcę mi się teraz tego wszystkiego czytać :P A więc, skoro forum teraz funkcjonuje i piszą w nim sami Polacy, to czemu by nie zrobić go po polsku? Nie ukrywam, że czasami te angielskie komunikaty itp mnie denerwują. Oczywiście słaby z angielskiego nie jestem i umiem się we wszystkim odnaleźć, ale chciałem tylko powiedzieć to, że spolszczenie forum byłoby dość ważne. Albo wystarczyłoby dodać opcję, czy forum chce się przeglądać w języku polskim, czy angielskim, tak jak na głównej stronie Enidusta.

Profil->Modyfikuj profil->Ustawienia konta->Preferowany język

@Edit: Ewentualny brak takiego ustawienia jest przez nas sprawdzany
@Edit2: Zakładka już powinna być widoczna.
« Last Edit: November 21, 2014, 21:42:19 by Matiis »

Kamko

• User
    • View Profile
« Reply #41 on: November 21, 2014, 18:52:48 »

Niestety, ale przeszukałem wszystkie opcje, ustawienia w profilu nawet po kilka razy i nigdzie nie znalazłem zmiany języka :/

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
« Reply #42 on: November 21, 2014, 21:42:59 »

Niestety, ale przeszukałem wszystkie opcje, ustawienia w profilu nawet po kilka razy i nigdzie nie znalazłem zmiany języka :/

Powinno już śmigać.

Kamko

• User
    • View Profile
« Reply #43 on: November 21, 2014, 21:51:15 »

Tak, działa już, dzięki ;)

IAmBoskiM

• User
  • **
    • View Profile
« Reply #44 on: March 07, 2015, 22:43:42 »

Ostatnio chciałem sobie sprawdzić, czy działają tutaj tabele. Owszem, działają, ale trudno rozpoznać, że to tabela... Może przedstawię:

Nie mam pojęcia co napisaćTutaj także
A tutaj to już kompletnieA tutaj zadam pytanie: gdzie są ramki?

No właśnie, gdzie są ramki? Prawdopodobnie kolor ramek odpowiada kolorowi tła strony (nie wiem jak to inaczej nazwać), dlatego też nie ma ramek...

Wiem, że tabel właściwie chyba nikt nie używa, ale skoro już są, to niech będą dobrze zrobione.
Pages: 1 2 [3] 4