Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 [2] 3 4

Author Topic: Sugestie (forum)  (Read 8084 times)

Kirito

• User
    • View Profile
Odp: Sugestie (forum)
« Reply #15 on: August 15, 2013, 23:12:22 »

Mysle ze dobrym pomyslem byloby dodanie opcji oceniania postow, moznaby bylo wtedy dawac + gdy np. ktorys z pomyslow wydalby sie dobry :) Byloby to ulatwieniem takze dla tworcow ktorzy ogladaliby w pierwszej kolejnosci pomysly z duzym rating'iem :)

Scypio

• User
    • View Profile
« Reply #16 on: August 29, 2013, 16:46:03 »

a dla według mnie przydała by się opcja wstawiania tagów do tematów i wyszukiwarki dla nich tak by można było sprawdzić czy wymyśliliśmy coś nowego czy to już było.
McScypio to mój cel. A w czasie wolnym polowania na złodziejaszków i innych władców. http://dogry.pl/r/scypio

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #17 on: September 20, 2013, 20:46:26 »

Witam.
Chciałbym ponowić temat możliwości dawania + i -, oceniania postów innych użytkowników. Administracja wypowie się, czy jest możliwe wprowadzenie takiego systemu?

DamYan

• User
    • View Profile
« Reply #18 on: September 22, 2013, 16:22:16 »

Moja sugestia jest taka, aby zmienić silnik forum na jakiś inny(lepszy)

Dormammu

• New user
    • View Profile
« Reply #19 on: September 23, 2013, 20:50:30 »

Witam!

Zaglądając na Waszą oficjalną stronę zauważyłem, że brakuje reklamy graficznej dość bezpośrednio odwołującej się do kategorii jaką jest Enidust (tj. MMO, jakże oryginalne zresztą ;)).

Korzystając z materiałów graficznych jakie dotąd opublikowaliście pozwoliłem sobie zrobić prosty banner reklamowy metodą animacji, nawiązujący do swobody jaka będzie w Enidust. Może się komuś upodoba...

Podgląd:
https://docs.google.com/file/d/0B9dtJxfwoegqMmtZWkc4T2NmX0k/edit?usp=sharing

Zahostowanie tego i podanie kodu by umieścić to w opisach na forum pozostawiam komuś z obsługi...

Pozdrawiam, Dormammu.

P.S. Nie wiedziałem czy to sugestia techniczna, czy fan art. =P

« Last Edit: September 24, 2013, 17:03:57 by Dormammu »

DamYan

• User
    • View Profile
« Reply #20 on: September 24, 2013, 16:33:41 »

Kreauj??
co to w ogóle jest??

Dormammu

• New user
    • View Profile
« Reply #21 on: September 24, 2013, 17:03:29 »

Haha, fakt. =D

Poprawione.

lukash3k1

• User
    • View Profile
« Reply #22 on: September 25, 2013, 19:43:06 »

Jak moi poprzednicy jestem za dodaniem opcji dawania plusów i minusów przy postach. I czegoś w stylu "rankingu" gdzie były by wyświetlane najbardziej plusowane posty. Nawet nie chodzi tu o całe forum a o dział pomysły. Wiem że powtarzam, ale to by ułatwiło wam przeglądanie pomysłów. No chyba że macie je na bieżąco :)
Pozdrawiam
"Żaden umysł ścisły z uniwersytetu nie stworzy tego, co stworzeni po to człowieku"

DamYan

• User
    • View Profile
« Reply #23 on: September 25, 2013, 19:54:29 »

Moim zdaniem nie potrzebne żadne plusy i minus, jeżeli pomysł jest ciekawy to na pewno Administracja spojrzy na niego.

DrNikt

• User
    • View Profile
« Reply #24 on: September 25, 2013, 21:53:26 »

Jak moi poprzednicy jestem za dodaniem opcji dawania plusów i minusów przy postach. I czegoś w stylu "rankingu" gdzie były by wyświetlane najbardziej plusowane posty. Nawet nie chodzi tu o całe forum a o dział pomysły. Wiem że powtarzam, ale to by ułatwiło wam przeglądanie pomysłów. No chyba że macie je na bieżąco :)
Pozdrawiam

Zważywszy na to że projekt stawia na hardcore players demokracja nie wchodzi grę. To że 50 dzieciaków zaminusuje pomysł bo to za skomplikowane dla ich prostych główek nie znaczy ze pomysł jest niegodny.

Poza tym na tyle na ile ogarnąłem dział rekrutacji, z projektem współpracują szperacze którzy wertują uważnie forum zwracając załodze uwagę na pomysły godne uwagi.

lukash3k1

• User
    • View Profile
« Reply #25 on: October 06, 2013, 13:47:35 »

@Up,
Posiedziałem już na forum trochę i przyznam się, że masz racje :)
Plusy i minusy są zbędne, a "okupowane" pomysły są na pierwszej stronie działu.

Dzięki za uwagę. =)
"Żaden umysł ścisły z uniwersytetu nie stworzy tego, co stworzeni po to człowieku"

Zikes

• User
    • View Profile
« Reply #26 on: October 06, 2013, 23:45:35 »

Pozdrawiam

Zważywszy na to że projekt stawia na hardcore players demokracja nie wchodzi grę. To że 50 dzieciaków zaminusuje pomysł bo to za skomplikowane dla ich prostych główek nie znaczy ze pomysł jest niegodny.

Poza tym na tyle na ile ogarnąłem dział rekrutacji, z projektem współpracują szperacze którzy wertują uważnie forum zwracając załodze uwagę na pomysły godne uwagi.

Popieram
A czemu bo stworzyłem ostatnio temat w którym ankieta odrzuciła pomysł.
A temat się rozwinął się bardzo konkretnie i po dodaniu kilku uwag większość osób się ze mną zgodziła w komentarzach a ankieta pokazała że to głupi pomysł. ;) No więc wolimy zdanie 1 klika czy kogoś wypowiedz z uzasadnieniem?

GorkyFactory

• User
    • View Profile
« Reply #27 on: October 06, 2013, 23:57:48 »

Dobry post obroni się sam, a nie jakieś plusy minusy. Tfu.

DamYan

• User
    • View Profile
« Reply #28 on: October 12, 2013, 15:48:31 »

Nie ma co się bawić w plusy i minus, bo Pomysł może być dobry ale ludzie go zminusuja i co ma się w grzę nie pojawić?

Zikes

• User
    • View Profile
« Reply #29 on: October 12, 2013, 19:07:15 »

Mam propozycje nowego pod tematu do Projekt o nazwie Bestiariusz gdzie każdy wątek był by poświęcony innej bestii/rasie i dokładnie omówiony co możliwe że by ułatwiło stworzenie oryginalnych bestii do gry.
Pages: 1 [2] 3 4