Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 ... 8 9 [10]

Author Topic: Magia  (Read 10637 times)

Zikes

• User
    • View Profile
Odp: Magia
« Reply #135 on: August 09, 2013, 17:00:05 »

pamiętacie black and white?? kultowa strategia(początkująca 3d w strategiach) w której wcielałeś się w boga czarowanie polegało na narysowaniu symbolu myszką trójkąt koła spirali jeśli źle narysowałeś to czar nie działał. podobny system czarowania był chyba w pierwszej części harego potera.

co ot tym myślicie.

Armox

• User
    • View Profile
« Reply #136 on: August 10, 2013, 00:18:19 »

Ja myślę, że to samo zaproponowałem już kilka ładnych stron temu :)
Dążyć do doskonałości, której nigdy się nie doścignie..

Robaczysko

• User
    • View Profile
« Reply #137 on: August 10, 2013, 00:35:46 »

Właśnie tego nie lubię na tym forum, powie się w jednym zdaniu jakiś pomysł, a kilka stron dalej ktoś się z tym obnosi jak ze swoim. To sie niestety dzieje wiele razy. Po prostu smutne.

Zikes

• User
    • View Profile
« Reply #138 on: August 10, 2013, 17:23:11 »

ciesze się że to zaproponowałeś więc w takim razie podzielam twoje zdanie ale nie mam ochoty czytać całości najdłuższego tematu z gry gdzie wiele postów jest po prostu nieciekawych  ^^ więc z tond taki plagiat ;)

Armox

• User
    • View Profile
« Reply #139 on: August 10, 2013, 18:15:54 »

W takim razie polecam Ci chociaż przejrzeć, bo jest równie wiele postów ciekawych i godnych uwagi, co tych mniej interesujących. W taki sposób właśnie robi się burdel, bo zamiast wejść w dyskusje, to każdy rzuci tylko posta z pomysłem i zamiast dialogu robi się zbieranina monologów.
Dążyć do doskonałości, której nigdy się nie doścignie..

Robaczysko

• User
    • View Profile
« Reply #140 on: August 10, 2013, 20:17:30 »

Chodziło mi o pomysł, który nawiązuje do tematu, a nie ma sensu tworzenia nowego tematu. Z resztą się zgodzę.

wiczan

• New user
    • View Profile
« Reply #141 on: September 22, 2013, 19:35:33 »

Według mnie ten pomysł z proszkami nie za bardzo by się sprawdził :/ Rozumiem że chodzi tu o realizm no ,ale proszę,według mnie to się "kłóci" z sensem magii, przecież ona polega na robieniu czegoś z niczego. :D Wiem że gra ma wielki potencjał i powinna go wykorzystać. Można by jednak zrobić tą manę lub coś innego,liczę na to że twórcy wymyślą coś co zadowoli wszystkich,ponieważ kwesta magi to temat z wieloma możliwościami. W jednej z gier (nie pamiętam tytułu) by rzucić zaklęcie było trzeba wykreślić myszką odpowiedni znak na ekranie, dokładność z jaką by się go wykreśliło wpływała by np: na siłę, czas lub zasięg zaklęcia, wprowadziło by to troszeczkę realizmu, było by to dodatkowym wyzwaniem dla gracza, magowie nie nawalali by ciągle zaklęciami bo wykreślenie takiego znaku potrwało by chwileczkę i zwiększało by te emocje :3 Chociaż było by to trochę uciążliwe dla magów zapamiętywać 40 znaczków :p Chyba że było by coś takiego jak magiczna księga z instrukcjami jak wykonać dany wzór i jaki ma efekt. Mam nadzieję że moja wypowiedz jest w miarę zrozumiała.
« Last Edit: September 22, 2013, 21:05:50 by wiczan »

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #142 on: September 22, 2013, 19:43:32 »

Jest zrozumiała.
Obawiam się, że tego już twórcy nie zmienią.
Pages: 1 ... 8 9 [10]