Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Odnośnik do forum  (Read 2287 times)

polkom21

• User
    • View Profile
Odnośnik do forum
« on: June 19, 2013, 18:37:40 »

Witam.
Powiem szczerze, że przydał by się jakiś odnośnik do forum na stronie głównej projektu :)

Lookas

• New user
    • View Profile
Odp: Odnośnik do forum
« Reply #1 on: June 19, 2013, 18:40:05 »

Zgadzam się z przedmówcą, szukałem wszędzie na stronie głównej projektu odnośnika odpowiadającego za forum i nie umiałem znaleźć, może gdzieś przeoczyłem.

Koper

• User
    • View Profile
« Reply #2 on: June 19, 2013, 19:47:25 »

Widać bardzo czytelnie chodź przydało by się w głównym menu. Co racja to racja :)

polkom21

• User
    • View Profile
« Reply #3 on: June 19, 2013, 20:37:20 »

No teraz to jest tylko w newsach a przydało by się w menu.

Kinto

• User
    • View Profile
    • Nightfalls Studio
« Reply #4 on: June 19, 2013, 23:59:59 »

Moim zdaniem, cały środkowy panel z treścią powinien zostać zmodyfikowany. Bo mówiąc szczerze, nie prezentuje się zbyt dobrze. A samo forum trudno znaleźć.

Alistair

• User
    • View Profile
« Reply #5 on: June 20, 2013, 12:23:15 »

Jestem jak najbardziej ZA, aby dodać taki odnośnik w panelu głównym. Sam szukałem forum na głównej stronie i dopiero po minucie zerknąłem na napis, który był umieszczony obok "forum" ^^

polkom21

• User
    • View Profile
« Reply #6 on: June 20, 2013, 13:19:29 »

Moim zdaniem, cały środkowy panel z treścią powinien zostać zmodyfikowany. Bo mówiąc szczerze, nie prezentuje się zbyt dobrze. A samo forum trudno znaleźć.

Grafikiem cudownym nie jestem ale na dniach postaram się zrobić jakiś projekt jak można by lepiej to zagospodarować bo też mi się nie podoba strona główna. Oczywiście tło jest cudowne ale rozmieszczenie wszystkiego nie bardzo mi pasuje,

Kulok

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
« Reply #7 on: June 20, 2013, 14:14:53 »

Grafikiem cudownym nie jestem ale na dniach postaram się zrobić jakiś projekt jak można by lepiej to zagospodarować bo też mi się nie podoba strona główna. Oczywiście tło jest cudowne ale rozmieszczenie wszystkiego nie bardzo mi pasuje,

Polkom21 - doceniam twoje zaangażowanie, jednakże muszę nieco ostudzić twój zapał. Pracujemy nad zupełnie nową wersją strony, dlatego wolałbym uniknąć jej przebudowy (przy czym link do forum w nawigacji oczywiście umieścimy).

Kulok

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
« Reply #8 on: July 05, 2013, 20:05:17 »

Zrobione.