Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: A kto umarł...  (Read 160 times)

Moonred

• User
    • View Profile
    • małe pseudo portfolio
A kto umarł...
« on: April 20, 2019, 10:40:17 »

Sprawdzając na szybko:
Kulok - administrator forum - data ostatniego logowania - Maj 19, 2017
Mistrz Ignis - administrator forum - data ostatniego logowania - Lipiec 12, 2018
Michał Nitecki - Muzyk - data ostatniego logowania - Grudzień 17, 2018\
DawroM - community manager - data ostatniego logowania - Lipiec 16, 2018

Wychodzi na to że jedyną jeszcze aktywną (przynajmniej na forum) osobą z projektu jest Matiis
Matiis - administrator forum - data ostatniego logowania Kwiecień 16, 2019

Nie chcę i nie będę wnikał w to co się stało. Mam tylko nadzieję, że po raz kolejny nie zostaniemy zostawieni bez odzewu.
Jak projekt zdechł - a wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują (od lat) to wiele czasu i wysiłku nie kosztuje napisanie takiej informacji.

« Last Edit: April 20, 2019, 10:42:53 by Moonred »
Blood for the Blood God!

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
Re: A kto umarł...
« Reply #1 on: April 20, 2019, 11:17:03 »

Nawet nie wiedziałem, że zwykli użytkownicy tu mogą wątki tworzyć XD.

Admini i osoby pracujące przy projekcie z reguły nie wchodzili w ogóle na forum, rzadko się dało zobaczyć któregoś z nich online. Zazwyczaj się logowali raz na kilka miesięcy. Jedynym wyjątkiem jest Matiis, który cały czas trzymał jakąś pieczę nad forum. Może jest jednym z nas, który po prostu ma to forum w zakładkach i zdarzy mu się czasem kliknąć. Ogółem kiedyś wchodził codziennie na forum, teraz jak widać zdarza się, że nie ma go kilka dni. Wcale to nie podnosi na duchu oczywiście.

Tak przy okazji, link do whoisa. Według tej strony wygasa on 23 sierpnia tego roku. Ostatnim razem czekaliśmy na podobną datę, jednak opłacili stronę. Czy teraz też to zrobią? :O

Nie wiem, czemu się aż tak z tym ociągają. Stracili nadzieję czy jak? Fakt, wchodzenie na to forum i słuchanie żalów użytkowników jest nie za bardzo motywujące, ale jednak jak już zaczęli to powinni skończyć. Nowych członków do grupy twórców raczej nie znajdą już w internecie, a możliwe że taki był jeden z głównych sensów tego forum.

Ciekawi mnie, czy Matiis to przeczyta. Jeśli tak, to chociaż pokaż nam te 5 gwiazdek w tym temacie i napisz, że żyjecie i dalej tworzycie. Ew. daj nam nadzieję na newsa. Macie teraz CMa, więc raczej sami tego pisać nie będziecie i nie stracicie tego czasu na tworzenie gry, o ile ją dalej tworzycie. No i fajnie by było wiedzieć, na co poszły te dwa i pół roku czasu od ostatniego newsa i dlaczego aż tyle na niego już czekamy.

Przy okazji Moon, robiąc tu wątek dajesz ludziom złudną krótkotrwałą nadzieję XD Takie szybsze zabicie serca na chwilkę

Moonred

• User
    • View Profile
    • małe pseudo portfolio
« Reply #2 on: April 20, 2019, 12:10:02 »

Ta złudna, krótkotrwała nadzieja jest niczym w porównaniu z tym co zaserwowała nam ekipa devów :)
Blood for the Blood God!

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #3 on: May 25, 2019, 12:49:00 »

Check