Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Wskrzeszanie przyjaciół , graczy , naszych zmarłych postaci.  (Read 1392 times)

Klainter

• User
    • View Profile

Kiedy rozbudujemy naszą postać dorobimy się niezłego majątku , gildii czy miasta szkoda będzie umrzeć i zaczynać wszystko od nowa . Dlatego fajnym rozwiązaniem było by wskrzeszanie.
Dajmy przykład mamy całkiem pokaźne miasto lecz ktoś zlecił bandytom zabicie nas,udaje się im to .
Myślimy że to koniec , jest jeszcze szansa do puki mieszkańcy lub podwładni się nie zorientują i nie rozpęta się chaos w naszym mieście lub gildii. Możemy stworzyć nową postać uzbierać potrzebne przedmioty pieniądze i iść do maga który ma rozbudowanego skilla do wskrzeszania . Dajemy mu potrzebne przedmioty które będzie dosyć trudno zdobyć i do tego zapłacić magowi za usługę . Możemy dużo zapłacić lub nic , w przypadku kiedy nasz kolega jest magiem z tym skillem na pewno nam pomoże ( może to być kolejnym dowodem na to że w Eniduscie lepiej mieć przyjaciół) za darmo , jeśli nie musimy dużo zapłacić . Dodatkowym warunkiem utrudniającym wskrzeszeniem może być to że od chwili śmierci może minąć max. trzy dni. W pojedynkę wydaję się to niemożliwe lecz dzięki kolegom dali byśmy radę a wskrzeszanie musi być trudne bo to nie byle co. Chcę poznać wasze zdanie więc piszcie co o tym sądzicie , co można by było pozmieniać.

mrksiedzu

• User
    • View Profile

Tyle, że aktualne nic nie wiadomo na temat śmierci. Będzie to pewnie poruszone w kolejnym Q&A. Teraz mamy za mało informacji na temat śmierci, by dyskutować o wskrzeszaniu.

Klainter

• User
    • View Profile

Założyłem ten temat ponieważ ponieważ chciałem się dowiedzieć co o tym myślicie .
I w końcu po to jest te forum aby przedstawiać własne pomysły .
« Last Edit: July 24, 2013, 17:58:28 by Klainter »

Tetlanesh

• User
    • View Profile

Nie sądze aby w grze był perma-death. Jeśli tak jednak będzie to czekam z niecierpliwością na pomysły developerów, bo ciężko mi sobie wyobrazić jak miało by to funkcjonować.

Klainter

• User
    • View Profile

Ok dzięki za wypowiedź .

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia

Ja myślę że na 99% nie będzie czegoś takiego ;)

Mistrz Ignis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
    • Valarand

Choć staram się utrzymywać swoje wypowiedzi w poważniejszym tonie, pozwolę sobie tutaj na pewien żart sytuacyjny. Na tę chwilę użytkownicy zadeklarowali, iż chcieliby w najbliższym Q&A usłyszeć coś na temat trwałej śmierci . Zgodnie z zapisanymi przewidywaniami niektórych z Was, ów film miałby wyglądać w ten sposób:

"Witam. A więc tematem na dziś jest trwała śmierć postaci. Nie ma jej. Dziękuje, do zobaczenia za tydzień."

Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany.

Ximos

• User
    • View Profile

Choć staram się utrzymywać swoje wypowiedzi w poważniejszym tonie, pozwolę sobie tutaj na pewien żart sytuacyjny. Na tę chwilę użytkownicy zadeklarowali, iż chcieliby w najbliższym Q&A usłyszeć coś na temat trwałej śmierci . Zgodnie z zapisanymi przewidywaniami niektórych z Was, ów film miałby wyglądać w ten sposób:

"Witam. A więc tematem na dziś jest trwała śmierć postaci. Nie ma jej. Dziękuje, do zobaczenia za tydzień."

Mam nadzieję, że zostałem zrozumiany.

Zgadzam się z tobą w 100% jednak mam nadzieję że kapłani będą mieli czar wskrzeszenia dostępny. I w warunkach do 5 min po śmierci możliwość wskrzeszenia(raz na 24h do użytku).