Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1] 2

Author Topic: Pytania dotyczące rekrutacji  (Read 4539 times)

Kulok

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
Pytania dotyczące rekrutacji
« on: June 17, 2013, 16:24:19 »

W tym temacie możecie zadawać pytania odnośnie procesu rekrutacji.
Odpowiedzi na pytania będziemy cyklicznie umieszczać w naszych przyszłych materiałach.
« Last Edit: July 01, 2013, 21:24:28 by Mistrz Ignis »

Kinto

• User
    • View Profile
    • Nightfalls Studio
Odp: Pytania dotyczące rekrutacji
« Reply #1 on: June 19, 2013, 23:57:55 »

Kiedy przewidujecie otwarcie rekrutacji na inne stanowiska? Czy wgl. taka się odbędzie?

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
    • Enidust Official Website
« Reply #2 on: June 20, 2013, 00:05:06 »

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać emaila ze swoimi propozycjami i portfolio.
Nawet jeżeli jego wybrane stanowisko nie jest na liście.
Email rekrutacyjny: rekrutacja@enidust.com

Alistair

• User
    • View Profile
« Reply #3 on: June 20, 2013, 12:29:48 »

Czy jest możliwość rekrutacji na moderatora bądź pomocy przy reklamie pod względem grafiki ?

Sarnond

• User
    • View Profile
« Reply #4 on: June 26, 2013, 17:06:36 »

W dziale rekrutacja na stanowisko "Scenarzysty" napisane jest, by wysyłać maile nie z załącznikiem, a z linkiem do strony, gdzie przykładowa praca się znajduje. Czy wystarczy podać odnośnik do zuploadowanego pliku z tekstem na konkretnym hostingu?

Dodatkowo piszecie, że jest wielu chętnych na tą posadę, więc zapytam, czy w ogóle jest jeszcze sens ubiegania się o nią?

wojtek

• New user
    • View Profile
« Reply #5 on: July 09, 2013, 11:04:10 »

Witam mam pytanie jaki jest przewidywany czas odpowiedzi na podanie rekrutacyjne wysłane na email'a ?

ToTamir

• Programista
  • User
    • View Profile
« Reply #6 on: July 09, 2013, 11:37:19 »

W dziale rekrutacja na stanowisko "Scenarzysty" napisane jest, by wysyłać maile nie z załącznikiem, a z linkiem do strony, gdzie przykładowa praca się znajduje. Czy wystarczy podać odnośnik do zuploadowanego pliku z tekstem na konkretnym hostingu?

Dodatkowo piszecie, że jest wielu chętnych na tą posadę, więc zapytam, czy w ogóle jest jeszcze sens ubiegania się o nią?
1. Tak wystarczy podać link ale radziłbym aby hosting nie był płatny ;-)
2. Zawsze warto starać się o posadę w tak wspaniałym projekcie
Witam mam pytanie jaki jest przewidywany czas odpowiedzi na podanie rekrutacyjne wysłane na email'a ?
Rozpatrzenie podania to obecnie chyba 5 do 7 dni

Skoro taki potężny jesteś, dlaczego uciekasz?

wojtek

• New user
    • View Profile
« Reply #7 on: July 09, 2013, 11:45:54 »

dziękuję za odpowiedź :)

michalson111

• User
    • View Profile
« Reply #8 on: July 31, 2013, 09:27:50 »

Jakie z rekrutacja wzgledem, mlodszych uzytkownikow, czy 8 letnie dziecko moze dostac moda, lub 14l, lub 16l, jestem ciekaw bo nie wiem czy mam sie o co ubiegac bedac 15letnim gimbusem ;P

Rohnar

• User
    • View Profile
« Reply #9 on: August 01, 2013, 16:32:34 »

Bezpośrednie pytanie zostało pogrubione i podkreślone.

Witam. Chciałem zadać pytanie odnośnie rekrutacji na stanowisko "Scenarzysty". Rozumiem, że z racji, iż ta posada jest "oblegana", to wymagania są zaostrzone i poszukiwane są osoby z dużym doświadczeniem. Jednakże ja jestem kimś bez większego doświadczenia, które byłbym w stanie ukazać poprzez wcześniejsze dokonania. Znaczna część projektów przy których powstawaniu uczestniczyłem nie było nazywane mianem pełnoprawnej gry, ograniczony byłem do tworzenia i współtworzenia gier typu PBF (od klimatów średniowiecznych, postapokaliptycznych, science-fiction, anime/manga), a także organizacji RolePlay osadzanych w grach z serii Star Wars, i również przez krótki czas - Neverwinter Nights. Do teraz chyba żaden z projektów się nie ostał, po dłuższych czasie stracił zainteresowanie graczy lub administracji, bądź przyznam bez bicia - okazał się niewypałem. Byłbym więc ciekaw, w jaki sposób mógłbym Państwu zaprezentować swoje zdolności w ramach rekrutacji, nie mając odpowiedniej pracy związanej z wcześniejszymi projektami w których brałem udział. Czy mógłbym się skonsultować z członkiem zespołu w celu ustalenia tematu i rodzaju pracy, którą miałbym zaprezentować? Mimo wszystko wspomniane wcześniej, posiadam pewną wprawę w, m.in.: kreowaniu postaci o złożonych, aczkolwiek zróżnicowanych typach charakteru; w wymyślaniu questów; tworzeniu opisów ras, przedmiotów, frakcji/nacji; itp.
« Last Edit: August 01, 2013, 17:14:01 by Revel »

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
« Reply #10 on: August 03, 2013, 22:22:02 »

Bezpośrednie pytanie zostało pogrubione i podkreślone.

Witam. Chciałem zadać pytanie odnośnie rekrutacji na stanowisko "Scenarzysty". Rozumiem, że z racji, iż ta posada jest "oblegana", to wymagania są zaostrzone i poszukiwane są osoby z dużym doświadczeniem. Jednakże ja jestem kimś bez większego doświadczenia, które byłbym w stanie ukazać poprzez wcześniejsze dokonania. Znaczna część projektów przy których powstawaniu uczestniczyłem nie było nazywane mianem pełnoprawnej gry, ograniczony byłem do tworzenia i współtworzenia gier typu PBF (od klimatów średniowiecznych, postapokaliptycznych, science-fiction, anime/manga), a także organizacji RolePlay osadzanych w grach z serii Star Wars, i również przez krótki czas - Neverwinter Nights. Do teraz chyba żaden z projektów się nie ostał, po dłuższych czasie stracił zainteresowanie graczy lub administracji, bądź przyznam bez bicia - okazał się niewypałem. Byłbym więc ciekaw, w jaki sposób mógłbym Państwu zaprezentować swoje zdolności w ramach rekrutacji, nie mając odpowiedniej pracy związanej z wcześniejszymi projektami w których brałem udział. Czy mógłbym się skonsultować z członkiem zespołu w celu ustalenia tematu i rodzaju pracy, którą miałbym zaprezentować? Mimo wszystko wspomniane wcześniej, posiadam pewną wprawę w, m.in.: kreowaniu postaci o złożonych, aczkolwiek zróżnicowanych typach charakteru; w wymyślaniu questów; tworzeniu opisów ras, przedmiotów, frakcji/nacji; itp.

Jest to temat, który warto tutaj poruszyć. Chciałbym jednak zaznaczyć, że dotyczy to całej rekrutacji, nie pojedynczego przypadku. (w szczególności stanowiska na scenarzystę)
Była cała masa podań, gdzie ktoś chciał z nami współpracować, jednak nie miał pomysłu jak się zaprezentować czy w skrajnych przypadkach - nie wiedział co może zrobić. Taki fakt eliminuje kandydata na samym początku. To nie my mamy na siłę kogoś ciągnąć w podaniu. Osoba zgłaszająca się, sama musi wyjść do nas ze swoimi umiejętnościami. Jeżeli scenarzysta nie wie co ma napisać, brakuje mu pomysłów - to znak, że nie nadaje się na to stanowisko.
Rekrutacja rządzi się swoimi prawami, pierwsza praca ma pokazać umiejętności - jeżeli jej nie ma to podanie można uznać za zakończone.
Jeżeli owa praca zostanie zaprezentowana - będzie cechować się niezłym poziomem - rozmawiamy dalej i dopiero wtedy nadajemy testowe zlecenia.
Nadesłanymi pracami macie udowodnić nam, że warto wam poświęcić czas i najważniejsze - ukazać, że wam zależy. Przychodząc na podanie bez niczego, szybko z niczym wyjdziecie.
« Last Edit: August 03, 2013, 22:27:44 by Matiis »

Zikes

• User
    • View Profile
« Reply #11 on: August 09, 2013, 03:30:33 »

Mam pytanie ile czasu bym musiał poświecić dziennie na projekt??
« Last Edit: August 09, 2013, 20:54:05 by Zikes »

Iorwet22

• New user
    • View Profile
« Reply #12 on: August 27, 2013, 23:24:05 »

Czy można korzystać z filmów (screenów z nich) do tworzenia swoich podań odnośnie rekrutacji ?

dynamik

• User
    • View Profile
« Reply #13 on: August 29, 2013, 15:10:49 »

Ile minimalnie lat trzeba ukończyć żeby zostać np.moderatorem?

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
« Reply #14 on: August 29, 2013, 15:42:42 »

Mam pytanie ile czasu bym musiał poświecić dziennie na projekt??
Jak najwięcej ;p
A tak poważnie to średnio kilka godzin na dzień.

Czy można korzystać z filmów (screenów z nich) do tworzenia swoich podań odnośnie rekrutacji ?
Proszę o sprecyzowanie - jakie miałoby być przykładowe wykorzystanie?

Ile minimalnie lat trzeba ukończyć żeby zostać np.moderatorem?
Wiek raczej nie ma znaczenia. Posty mówią same za siebie. Jeżeli nie posiadają błędów, są rzeczowe i dojrzałe, a kandydat zgłosił wiele nadużyć na forum (trafnych) to można myśleć o zgłoszeniu podania na to stanowisko. W przeciwnym wypadku - mija się to z celem.
Pages: [1] 2