Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 ... 3 4 [5]

Author Topic: Pytania dotyczące świata przedstawionego  (Read 10260 times)

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
Odp: Pytania dotyczące świata przedstawionego
« Reply #60 on: March 05, 2014, 21:36:05 »

Czy będzie można zniewalać innych graczy? Czy będzie to zakazane? Bo jakby nie patrzeć to są sposoby na to aby kogoś zniewolić. A to raczej zniechęci graczy do gry. I czy karą za jakiś występek może być loch? To też podchodzi pod niewolnictwo bądź pod bana.
Każdy dar ma swoją cenę.

Gniazdu

• User
    • View Profile
« Reply #61 on: March 05, 2014, 23:03:32 »

@Up
Zastanów się nad tym co piszesz, jeśli będzie zniewalanie i to udostępnione przez twórców, to czemu ma być za to ban? Porwania są świętą częścią RP.
@Temat
Jak będzie wyglądał ten sławny system "bez liczbowy", jak będzie wyglądało sterowanie w walce i jaki nakład pracy trzeba będzie nałożyć aby dotrzeć np. kowalem na znośny poziom.
"Po śmierci tylko historia pamięta" a co jeśli umrzesz w trybie incognito?
Gniazdu tyka forum kijem.

Herin

• User
    • View Profile
« Reply #62 on: May 15, 2014, 19:37:00 »

Jak wielki będzie świat?

ToTamir

• Programista
  • User
    • View Profile
« Reply #63 on: May 16, 2014, 09:33:26 »

@Herin

Skoro taki potężny jesteś, dlaczego uciekasz?

GrimPumpkin

• User
    • View Profile
« Reply #64 on: May 25, 2014, 21:56:31 »

Więc tutaj seria moich pytań, przepraszam jeśli już takie padły :P

1# Czy możliwe będzie założenie typowych folwarków, w których będą pracować NPC? (bo wiadomo, później nikomu nie będzie się chciało siedzieć parę godzin dziennie uprawiając ziemię/robiąc drewno)

2# Czy w grę wchodzi zabieranie jeńców wojennych z podbitych miast (oraz oczywiście innych bitew) jeńców (zarówno NPC jak i graczy) i zniewalanie ich (ew. żądanie za nich okupów) i kazanie im pracować na naszą rzecz pod pilnym okiem strażników?

3# Co z demigodami (tymi gigantami z artów)? Czy będą oni czegoś pilnować? Na przykład ogromnych pokładów stali, bądź innych surowców? Jaka jest ich ogólna rola w grze? Bo stratą wydaje mi się, aby były tylko ozdóbką albo nic nie wartym wyczynem, którym można by się tylko popisywać przed innymi...

4# Czy możliwe będzie wydobywanie czego się tylko da z potworów (skór, kłów, itp.) a nawet 'oswajanie' ich (mam na myśli używanie ich do celów bojowych, albo co łagodniejszych do pomocy w naszych 'przyziemnych' pracach)?

5# Jaki będzie podział na magię? Mam na myśli szkoły magii, np. Elementy + Światło i Mrok. Czy też magie będzie polegała na używaniu run z wyznaczonym potencjałem magicznym?

6# Czy będzie możliwy zakup swojego 'skrawka ziemi' w dowolnym miejscu na mapie, a nie tylko w zatłoczonych miastach? Dajmy na to zbudowanie małej osady z grupą znajomych przy szlaku handlowym, by czerpać z niego korzyści.

7# Czy możliwe będzie kupowanie tzw. 'domków na kółkach' w których będą się znajdować nasze małe warsztaty alchemiczne i zbrojmistrzowskie? Wydaje mi się że to dobra koncepcja dla graczy chcących prowadzić nomadzki tryb życia w świecie Enidust.

8# Jak szybko będzie spadał poziom umiejętności postaci? Jak dla mnie najlepszą decyzją nie byłoby całkowite zapominanie umiejętności, tylko podział umiejętności na poziomy, a to jedynie postęp we 'wbijaniu' następnego poziomu umiejętności byłby zapominany. Bo w końcu mistrz kowalstwa nigdy nie zapomni jak się poprawnie trzyma młotek. Ale tutaj zdaję się na wolę i zdanie twórców gry.

To chyba wszystkie pytania które mnie na ten moment nurtowały, z góry przepraszam jeśli moje pytania wydadzą się nużące, bądź też będą się powtarzały w wykonaniu innych graczy.

« Last Edit: May 25, 2014, 22:02:40 by GrimPumpkin »

Xarass

• User
    • View Profile
Re: Pytania dotyczące świata przedstawionego
« Reply #65 on: October 27, 2014, 17:15:43 »

Pytania:

1. Jak nazywa się Świat w Enidust?

2. Ile będzie królestw w Enidust?

3. Czy będą ziemie niczyje? To znaczy czy jakiś np. Nekromanta czy Bandyta może założyć gdzieś w puszczy swoją kryjówkę?
"Strzeżcie się! Oto Ci którzy mają władzę i nie boją się jej dzierżyć. Strzeżcie się... Czarnoksiężników!"

Meltrox

• New user
    • View Profile
« Reply #66 on: February 14, 2015, 10:44:59 »

Witam. Moje pytania brzmią tak:
1.Czy gracz będzie mógł tworzyć zombie lub szkielety, jeśli dokładnie opanuje sztukę nekromancji ??
2. Czy w grze będą jakieś bóstwa i religie??
« Last Edit: February 14, 2015, 10:47:07 by Meltrox »

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #67 on: July 20, 2015, 22:19:19 »

Postaram się odpowiedzieć na kilka pytań.

@GrimPumpkin
1. Prawdopodobnie tak.
2. To samo co na górze.
3. Chodzi ci o tego bossa? To Demon Pyłu, który pojawia się w miejscach gdzie nadużyto Pyłu oraz gdzie została przelana krew ludzka. Tak pisze pod tym artem. ;)
4. Raczej tak, ale będziesz prawdopodobnie potrzebował do tego odpowiednich umiejętności.
5. Póki co nie wiemy nic na temat magii oprócz tego, że ma się opierać na Pyle.
6. Kto bogatemu zabroni :D.
7. Możliwe jak ktoś taki zrobi.
8. Nie wiem.

@Xarass
1. Nie wiem.
2. Jedyne co wiemy to to, że będzie cesarstwo. Prawdopodobnie niemałe.
3. Naturalnie. ;)

@Meltrox
1. Możliwe. Obejrzyj galerię na stronie głównej. Tam masz jakieś zdjęcie i opis pod nim.
2. Możliwe. Ujawniono nam, że będą istniały świątynie, a takie budowle tworzy się, aby kogoś czcić, tak więc raczej będą.
Każdy dar ma swoją cenę.
Pages: 1 ... 3 4 [5]