Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 ... 8 9 [10]

Author Topic: Pozostałe pytania  (Read 19991 times)

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
Re: Pozostałe pytania
« Reply #135 on: July 21, 2016, 17:18:14 »

To co masz przy sobie tracisz, czyli masz akt własności przy sobie to go tracisz. Jeżeli w swoim testamencie zapiszesz komuś posiadłość to ta osoba może ci to oddać.

Ew. jeżeli prawo w danym rejonie na to przystanie możesz w testamencie zapisać posiadłość każdej osobie, która się jakoś tam nazywa. To wszystko ogólnie jest zależne od prawa w danym rejonie, czy w ogóle władza dopuści coś takiego jak testament. Bo np. w cesarstwie może być testament (czysto teoretycznie, nie wiem czy tak faktycznie będzie), a ja sobie mogę stworzyć miasto gdzie ów testament jest warty tylko tyle co kawałek papieru.
« Last Edit: July 21, 2016, 17:24:08 by IAmBoskiM »

Casaib

• New user
    • View Profile
« Reply #136 on: October 05, 2016, 12:53:08 »

Czy projekt jeszcze żyje? A jeśli tak to kiedy otrzymamy jakieś informacje od twórców na temat ewentualnej otwartej bety czy też możliwości zakupy early?

Lich555

• User
    • View Profile
    • Moje zdjęcia
« Reply #137 on: October 05, 2016, 18:35:09 »

Nie dostaniesz odpowiedzi od twórców. Jednak forum cały czas jest utrzymywane, czasami widać twórców na shoutboxie. Wg mnie projekt żyje :)

Squ

• New user
    • View Profile
« Reply #138 on: October 14, 2016, 06:39:45 »

Wedlug mnie nie zyje, mialem duze nadzieje na ta gre ale niestety, devowie zawodza takim zachowaniem...

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #139 on: October 14, 2016, 16:54:40 »

Nie stwierdzę oficjalnie, że projekt żyje, bo devem nie jestem, ale mogę wam powiedzieć parę rzeczy, dzięki którym może znów uwierzycie w żywot twórców.

Może i admini nic się nie wypowiadają, ale to nie oznacza, że nie żyją. Jeżeli byśmy codziennie odwiedzali profil Matiisa zauważylibyśmy, że codziennie odwiedza forum. Gdyby projekt umarł, to po co miałby to robić?

Dla niewiedzących, domena enidust.com miała wygasnąć bodajże 23.08.2016. Dzisiaj mamy 14.10.2016, a strona dalej stoi. Innymi słowy, po co twórcy mieliby opłacać stronę projektu, który nie żyje?

Osobiście uważam, że to co robią niezbyt dobrze wpływa na mentalność społeczności, no ale cóż zrobisz. Niestety ich aktywność z roku na rok się zmniejsza. Zostało nam tylko czekać.

Swoją drogą, obiecali nam przy Kamieniu więcej newsów od 2016, więc moje spojrzenie w przyszłość, że dadzą nam newsa na gwiazdkę, może jednak być prawdziwe. ;)

Zikes

• User
    • View Profile
« Reply #140 on: October 23, 2016, 20:01:30 »

IAmBoskiM

Gra ma inne założenia nie będzie to kolejna z serii gier co łapie ludzi hordami powód jest prosty mechaniki zawarte w grze sprawią że gra będzie trudna a samo polowanie na kilka bawołów może się okazać przedsięwzięciem logistycznym z którym nie poradzi sobie większość graczy i wyjdą na takim polowaniu na -... spore zainteresowanie wokół gry na początku może obrócić się przeciwko jej. pojawi się masa negatywnych opinii na temat niegrywalności bo jak to ja na "1 lv" nie mogę zabić wieśniaka w polu itp... inna przyczyna jest serwer no wielkie korpo mają z tym problem.

Ta gra ma target podobny do EVE tylko inny świat przedstawiony ;)

Kamko

• User
    • View Profile
« Reply #141 on: March 20, 2017, 22:29:03 »

A ja mam takie inne pytanie. Nie było was na PGA od dwóch lat- planujecie może w tym roku? Myślę, że tym razem będziecie mieć więcej do pokazania, więc może to wcale nie będzie taki zły pomysł? A może jakaś inna impreza, niekoniecznie PGA?
Potwory są prawdziwe. One żyją w nas. I czasami wygrywają.

Bartos13

• New user
    • View Profile
« Reply #142 on: May 05, 2017, 09:05:38 »

Już maj...Od grudnia praktcznie zero informacji o postępach...zgodnie z waszym słowem mówiącym o częstszym wypuszczaniu newsów, my przyśli gracze i pionierzy prosimy twórców o aktualizację zmian oraz innowacji w Enidust...Czekamy...
Pages: 1 ... 8 9 [10]