Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10

Author Topic: Pozostałe pytania  (Read 19706 times)

Rinaruk

• User
    • View Profile
Re: Pozostałe pytania
« Reply #105 on: August 22, 2014, 11:06:52 »

Czy Enidust będzie kompatybilny z oculus rift(nie kończenie od początku ale np. w jakimś patchu)?

Nighter

• New user
    • View Profile
« Reply #106 on: September 03, 2014, 18:43:09 »

1.Czy będzie możliwa kradzież kieszonkowa tzn. ciche zabranie pieniędzy postaciom, które przechodza obok ciebie, bez ich reakcji??
2. Kiedy beta testy ??

Avaloz

• User
    • View Profile
« Reply #107 on: September 03, 2014, 21:41:53 »

1.Czy będzie możliwa kradzież kieszonkowa tzn. ciche zabranie pieniędzy postaciom, które przechodza obok ciebie, bez ich reakcji??
2. Kiedy beta testy ??

Mówisz poważnie z tą kradzieżą kieszonkową? Jakby to miało wyglądać twoim zdaniem? Idziesz sobie i nagle podbiega do Ciebie armia "złodziejaszków" i nie masz złota nagle. Trochę bez sensu chyba nie? Musisz mieć szanse się obronić przed ową kradzieżą.
« Last Edit: January 05, 2015, 21:58:09 by Avaloz »

Hips

• New user
    • View Profile
« Reply #108 on: January 04, 2015, 21:03:28 »

Dotacja - będzie ?

Cierni

• User
    • View Profile
« Reply #109 on: January 06, 2015, 00:40:47 »

Mówisz poważnie z tą kradzieżą kieszonkową? Jakby to miało wyglądać twoim zdaniem? Idziesz sobie i nagle podbiega do Ciebie armia "złodziejaszków" i nie masz złota nagle. Trochę bez sensu chyba nie? Musisz mieć szanse się obronić przed ową kradzieżą.
Dlatego powinno być powodzenie kradzieży - im lepiej wyszkolony jest złodziejaszek, tym częściej uda mu się coś zawinąć. Ponad to osoba, która jest okrada powinna mieć jakąś informację na czacie, że ktoś majstruje przy jej kieszeniach albo coś a'la to.

Avaloz

• User
    • View Profile
« Reply #110 on: January 06, 2015, 01:12:55 »

Dlatego powinno być powodzenie kradzieży - im lepiej wyszkolony jest złodziejaszek, tym częściej uda mu się coś zawinąć. Ponad to osoba, która jest okrada powinna mieć jakąś informację na czacie, że ktoś majstruje przy jej kieszeniach albo coś a'la to.

Może być coś w sposób, że na ekranie wyskakuje "alarm" i masz jakiś kod do wpisania. Taki jak np. do logowania na forum, coś jak anty-bot. I im wyższy poziom złodziejaszka tym dłuższy kod. Jednak wtedy wiesz kto Cię okradł co mija się z ideą bycia złodziejem.
« Last Edit: January 06, 2015, 20:04:10 by Avaloz »

Meltrox

• New user
    • View Profile
« Reply #111 on: February 14, 2015, 11:32:53 »

Witam :)
1. Kiedy będzie premiera, bądź jakieś beta testy ??
2. Jeśli w grze będzie to wszystko o czym mówiliście, czyli olbrzymi świat, rozwinięty crafting, mnóstwo możliwości rozwoju postaci, to czy wymagania sprzętowe tejże gry nie będą kosmiczne ??
3. Czy będzie można mieć jakiegoś mounta, np. koń ?

Ximos

• User
    • View Profile
« Reply #112 on: February 15, 2015, 14:38:38 »

2. Jeśli w grze będzie to wszystko o czym mówiliście, czyli olbrzymi świat, rozwinięty crafting, mnóstwo możliwości rozwoju postaci, to czy wymagania sprzętowe tejże gry nie będą kosmiczne ??

Odpowiem za ekipę na twoje drugie pytanie. Ponieważ gra ma nie mieć super ekstra wystrzałowej grafiki rodem z FF12 bądź wiedźmina 3 to bardziej leciwe komputery też powinny utrzymać grafikę tej produkcji. Otwarty świat i crafting nie bardzo ma się do wymagań produkcji typu MMO. Przykładowo bez miany grafiki można powiększyć WoWa 10 - 30 krotnie i nie będzie miało to wpływu na użytkowników gry. Czy pociągnie to serwer to już inna sprawa.

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #113 on: February 15, 2015, 15:05:01 »

1. Tego nie wie chyba nikt oprócz twórców.
2. Ximos już odpowiedział.
3. Jak dla mnie średniowiecze bez koni to już nie średniowiecze. Chyba mówiono o tym, że będzie.

Vizimir

• User
    • View Profile
« Reply #114 on: March 16, 2015, 13:36:16 »

Czy będzie jeszcze możliwość zdobycia kluczy, do beta testów oprócz reflinków? Co jaki czas są wybierane osoby z tej listy?

IAmBoskiM

• User
  • **
    • View Profile
« Reply #115 on: March 17, 2015, 18:09:18 »

Jeżeli dobrze słyszałem to za jakiś dobry pomysł może być wynagrodzenie kluczem, ale nie jestem pewny.

Grim312

• New user
    • View Profile
« Reply #116 on: March 27, 2015, 20:43:19 »

Jak stoi projekt? Ktoś jeszcze coś dłubie czy się ludzie rozeszli? Jakieś screen'y/utwory lub nowy filmik z relacji postępu BARDZO by się przydał.

IAmBoskiM

• User
  • **
    • View Profile
« Reply #117 on: March 27, 2015, 21:23:09 »

Ostatnio Matiis mówił, że będzie jakiś materiał, tak więc nikt się nie rozszedł.

Pawlus

• New user
    • View Profile
« Reply #118 on: May 04, 2015, 12:06:28 »

Ja mam proste pytanie. Czy ten projekt w ogóle jest w ruchu? Czy coś tu się dzieje? Śledzę Enidust od naprawdę długiego czasu, ale Wy zdajecie się zwalniać raczej niż przyspieszać. Patrzę na stronę główną a tam "najnowsza" informacja: "Enidust na PGA 2014". Serio? Czy ten projekt na pewno istnieje, czy może jest to forum ciekawostek na temat "co by było gdyby była taka gra..."? Ja ze swojej strony, jak pewnie wiele innych osób, jestem w stanie przekazywać jakieś środki na rozwój (jeśli taki byłby widoczny), ale jakoś nie czuje się zachęcany do tego. Na koniec dodam, że wyglądało mi to na projekt wizjonerski, inny niż wszystko z czym do tej pory się spotkałem. Liczę na jakąś formę odpowiedzi na te uwagi i serdecznie pozdrawiam.

IAmBoskiM

• User
  • **
    • View Profile
« Reply #119 on: May 04, 2015, 14:43:29 »

Czy idzie do przodu... Myślę, że tak. Matiis ostatnio często wchodzi i coś tam szepnie na SB. Twórcy mówią, że zamiast przeznaczać czas na nowy filmik na YT, wolą popracować nad grą. Czy w to uwierzysz czy nie to już twoja sprawa.
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10