Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Avatar Kuloka - pies  (Read 1892 times)

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« on: November 03, 2016, 21:33:17 »

Witam.

Sama nazwa wątku może brzmi śmiesznie, ale zaraz wytłumaczę o co mi chodzi, a dokładniej wrzucę ss:

Gdy spróbujemy poszukać na stronie głównej czegoś co nie istnieje, wyskoczy nam taki błąd. Ten pies jest dosyć podobny do avataru Kuloka:

Ów pies jest też podobny do Pershinga z 13 posterunku, czyli do buldoga angielskiego.

Czy sądzicie może, że ten pies może mieć jakieś znaczenie fabularne w grze? Tzn. nie do końca "fabularne", mam bardziej na myśli czy uważacie za możliwe, że może on być np. psem cesarza? Albo obiektem kultu jakiejś sekty (jeszcze nie słyszałem o wyznawaniu psa osobiście, no ale wszystko jest możliwe)?

Ogólnie pewnie się zastanawiacie skąd mi taka śmieszna idea do głowy przyszła o tym psie. Zainteresowałem się tym dlatego że na stronie głównej przy errorze 404 zamieszczono jego zdjęcie - gdyby wstawiali w to miejsce byle co to mogliby nawet zdjęcie ferrari tam wrzucić. Mam na myśli, że na stronę główną raczej byle czego się nie wstawia, a zatem może być jakiś związek pomiędzy tym psem a grą.

Przy okazji, Kulok, administrator, posiada avatar z podobizną tego psa. To też może dawać do myślenia, łącząc te dwa fakty.

Co o tym sądzicie? Uważacie to za kompletnie głupie "podejrzenia" na temat tożsamości naszego czworonożnego przyjaciela czy może jednak uważacie, że jednak istnieje jakiś związek pomiędzy grą a nim? Zapraszam do dyskusji.

Kamko

• User
    • View Profile
Re: Avatar Kuloka - pies
« Reply #1 on: November 03, 2016, 22:53:06 »

Szczerze uważam, że to czysty przypadek z tym psem. Choć sam pomysł, aby pokazać psa przy błędzie 404 mógł być pomysłem kogoś z grupy, czy nawet Kuloka, sugerując się jego avatarem, tak wątpię, żeby miało to jakiekolwiek znaczenie w grze. Generalnie dużo stron przy owym błędzie wkleja jakiś smutny obrazek, tutaj było tak samo.

Wątpię aby pieseł był jakimś "easter eggiem", ale wykluczyć do końca tego nie możemy do czasu ukazania się gry :p
Potwory są prawdziwe. One żyją w nas. I czasami wygrywają.

Kulok

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
Re: Avatar Kuloka - pies
« Reply #2 on: November 04, 2016, 22:01:33 »

Ciekawe spostrzeżenie.  ;)