Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Prace nad Enidust  (Read 4186 times)

Rafixen

• New user
    • View Profile
Prace nad Enidust
« on: March 30, 2016, 21:41:56 »

Witam wszystkich, na forum dopiero co się zarejestrowałem jednak obserwuję prace nad projektem prawie że od samego początku. Zarejestrowałem się ponieważ nie widzę już dłuższy czas żadnych materiałów wideo ani newsów o poczynionych pracach i chciałbym się zapytać czy projekt jeszcze żyje ? Pewnie nie tylko ja widząc ostatnią aktywność twórców mogę mieć wrażenie że chęci dalszego rozwijania Enidust powoli wygasają :C
Prosiłbym o odpowiedź ponieważ jest to bardzo nurtujące pytanie :)

Pozdrawiam : Rafał

Ajamaharis

• User
    • View Profile
Re: Prace nad Enidust
« Reply #1 on: March 31, 2016, 11:00:20 »

to że nie widzisz czegoś nie znaczy że tego nie ma. tlen czy powietrze widzisz? a ich istnienia zaprzeczyć nie możesz

podpowiem: http://forum.enidust.com/index.php/topic,1585.0.html

Rafixen

• New user
    • View Profile
« Reply #2 on: March 31, 2016, 13:08:16 »

Bez urazy jednak sądzę że Twoje porównanie nie ma tutaj sensu, tlenem czy powietrzem oddycham więc mam świadomość że on jest mimo że go nie widzę :) Ostatni post w Twoim linku ma 2 miesiące a jest to już jakiś czas, bardziej chodziło mi o coś w stylu tych filmików co twórcy zamieszczali na YT na początku działalności, nawet zwykłe prezentacje nowych soundtracków były by mile widziane bo pokazałyby że coś się dzieje :)
Jest to jedynie moja opinia i macie prawo się z nią nie zgadzać :)

Ajamaharis

• User
    • View Profile
« Reply #3 on: March 31, 2016, 21:19:08 »

bo dla ciebie jest to wiedza tak oczywista jak to że słońce świeci.

przedstawię ci zabawę starą jak świat: "uznaj że jesteś podróżnikiem w czasie i przeniosłeś się do czasów starożytnych. spotykasz greka z którym możesz się dogadać. twoje zadanie polega na wytłumaczeniu czym jest tlen. masz na to 5 minut, czas start. "
bardzo fajna gra i bardzo twórcza dla uczniów podstawówki oraz gimnazjum. wnioski z zabawy (nie z tego gdzie się ją stosuje) wyciągnij sam ^^

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: March 31, 2016, 22:59:14 »

Pff, co wy macie z tą arogancją -_-. Już kolejny przypadek jak ktoś jest nowy, zadaje pytanie i dostaje takie odpowiedzi -_-. Czym on wam zawinił? Pyta bo nie wie, to nie powód aby uważać go głupiego czy bezrozumnego... A poza tym, Enidust stawia na społeczność, a w taki sposób ludzi odstraszacie.

Czy projekt żyje nikt z nas oprócz twórców stwierdzić nie może, a na ich reakcję z dowodami raczej nie ma co czekać ;) . Jakbyś zadał pytanie, czy projekt żyje w dziale Wasze pytania to Matiis by ci raczej odpowiedział, że tak. Ale, że tak to ujmę, dowodów na to raczej nie dostaniesz. A poza tym, to pytanie ogólnie to raczej tam się nadaje.

Trochę irytujący jest ostatni news na stronie głównej zatytułowany Enidust na PGA 2014, no ale cóż, co zrobisz. Twórcom chyba to pasuje :D .

Jeżeli chodzi o to co ja myślę, to to, że raczej jednak pracują nad tym projektem. Bo jakby nie patrzeć odpowiadają na tematy związane z forum, a gdyby projekt porzucili to po co mieliby to robić? Po co mieliby w ogóle forum odwiedzać? ;)

Rafixen

• New user
    • View Profile
« Reply #5 on: April 01, 2016, 16:17:54 »

Spokojnie taka odpowiedź jak Ajamaharis udzielił nie odstraszy mnie od gry ponieważ uważam że będzie bardzo dobra jeśli będzie wyglądała tak jak twórcy obiecują i mam zamiar w nią zagrać :) Właściwie to nie mogę się doczekać kiedy będzie jakaś możliwość aby wejść w świat gry i chociaż w pewnym stopniu się z nim zaznajomić :)
No nic to pozostaje mi dalej czekać i obserwować czy czasem coś nowego się nie pojawi, a Ci IAmBoskiM dziękuję za udzielenie odpowiedzi na odpowiednim poziomie :)

Zikes

• User
    • View Profile
« Reply #6 on: April 01, 2016, 18:40:19 »

Ajamaharis hmm za niski krąg wtajemniczenia oni niewiedzą ;)