Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Błąd w wyświetlaniu tematów z forum na stronie głównej  (Read 617 times)

Kamko

• User
    • View Profile
Błąd w wyświetlaniu tematów z forum na stronie głównej
« on: December 25, 2015, 12:43:26 »

Witam. Zauważyłem błąd w działaniu wyświetlania postów z forum  na stronie głównej, w których została napisana nowa wiadomość. Przykładowo (aby bardziej wytłumaczyć problem), na głównej stronie pisze "Sugestie (forum)", gdzie wiadomość została napisana 14 grudnia (ten temat jest uważany za "ostatni", w którym odpowiedziano), a w temacie "Szablony" odpowiedział RhinoRace 24 grudnia, a więc to on powinien być wyświetlany na miejscu Sugestii. Są jeszcze inne tematy z tym problemem, widziałem kilka, ale myślę, że było ich więcej, ludzie w nich odpowiadają, lecz one nie pokazują się na stronie głównej, tylko nad shoutboxem w "Ostatnio wysłane".
Potwory są prawdziwe. One żyją w nas. I czasami wygrywają.

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
Re: Błąd w wyświetlaniu tematów z forum na stronie głównej
« Reply #1 on: December 25, 2015, 13:03:53 »

To nie błąd. Dział, w którym znajduje się wątek Szablony jest ukryty dla gości; tylko zarejestrowani użytkownicy mogą go przeglądać.

W Ostatnio wysłane na forum ukazuje ci się wątek, który nie jest dla ciebie ukryty i w którym ostatnio ktoś odpowiedział. Goście na forum zatem nie ujrzą tematu Szablony w Ostatnio wysłane.

Na stronie głównej ukazują się tylko te wątki, które goście mogą przeglądać - nawet jak się zalogujesz. Zatem tam też nie ujrzysz tematu Szablony.

Jedynym błędem może być to, że nawet jak się zalogujesz na stronie głównej to i tak nie wyświetlą ci się wątki z działów ukrytych dla gości, a nieukrytych dla ciebie. Chyba że tak właśnie twórcy sobie zamyślili, chociaż wątpię.

@Down Poczekajmy na Matiisa czy też innego administratora. ;)
« Last Edit: December 25, 2015, 18:41:37 by IAmBoskiM »

Kamko

• User
    • View Profile
« Reply #2 on: December 25, 2015, 14:56:55 »

Rzeczywiście, możesz mieć rację. Ale jak pisałeś, jestem zalogowany a i tak nie pokazują mi się na stronie głównej nieukryte tematy dla mnie. No ale jak to był wymysł twórców, a nie błąd to to jest w porządku. Temat można zamknąć.
Potwory są prawdziwe. One żyją w nas. I czasami wygrywają.

Matiis

• Administrator forum
  • User
    • View Profile
    • Enidust Official Website
« Reply #3 on: December 26, 2015, 02:46:12 »

Strona główna pokazuje jedynie wątki publicznie dostępne. Część flag z nowych działów była nieprawidłowo ustawiona. Powinno być poprawione.