Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Zróżnicowany wygląd  (Read 1090 times)

Armadolon

• User
    • View Profile
Zróżnicowany wygląd
« on: June 27, 2013, 09:56:57 »

Mogliście już zauważyć, iż bardzo skupiam się na różnorodności postaci, czyli innych wyglądach nawet tych samych zbroi.
Kolejnym pomysłem jest dodanie ulepszeń zbroi, które będą zmieniały ich wygląd, czego zabrakło mi w wiedźminie 2.
Skoro zakładamy ulepszenie naramienne to powinno to być widać.
- Tak np. gdybyśmy użyli takiego ulepszenia mielibyśmy Badassowe kolce na ramieniu, czy też rekach, albo cos.

Scypio

• User
    • View Profile
Odp: Zróżnicowany wygląd
« Reply #1 on: June 27, 2013, 10:39:22 »

Może z ulepszeniami lepiej poczekajmy na jakieś oficjalne informacje o samych zbrojach gdyż skoro nie ma być tu żadnych liczb do takowe ulepszenia mogą działać zarówno jako efekt estetyczny jak i mogą coś dodawać ale co? jak? to lepiej poczekać jeszcze trochę by nie spekulować :) ale sam pomysł bardzo fajny :))
McScypio to mój cel. A w czasie wolnym polowania na złodziejaszków i innych władców. http://dogry.pl/r/scypio

Armadolon

• User
    • View Profile
« Reply #2 on: June 27, 2013, 10:46:52 »

Skoro walka ma się opierać na celności, nie numerkach, to takie ulepszenia bardziej by osłaniały ciało.
Np. Mamy skorzaną zbroje, ktoś nas atakuje, trafia w rękę i ją odcina, lecz gdybyśmy mieli taką osłonę to ten właśnie miecz miałby mniejszą szansę na odcięcie kończyny.

DQ

• User
    • View Profile
« Reply #3 on: June 27, 2013, 13:16:19 »

Nie wydaje mi się żeby odcinanie ręki w skórzanej zbroi było by takie łatwe :D
( ͡° ͜ʖ ͡°)

IAmBoskiM

• Forum Supporter [non-dev]
  • User
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: March 06, 2014, 14:52:21 »

Odcinanie kończyn... Mam takie pytanie... Chcielibyście chodzić bez ręki? Albo ogółem bez rąk? Brak możliwości walki wtedy. Jestem całkowicie przeciw temu i jest już chyba temat o kończynach.
Chodzi ci o to, że np. Żelazny naramiennik+1? Chyba będzie możliwość ulepszania przedmiotów, ale raczej nie na podstawie +x. I ulepszanie nie będzie wyglądało tak jak np. w Metin2, czyli idziesz do kowala, klikasz kilka przycisków i ulepszone lub zniszczone, ponieważ byłoby to one-click-building (czy jakoś tak).

KawalErO

• User
    • View Profile
« Reply #5 on: March 06, 2014, 14:57:27 »

@up nie chcielibyśmy, dlatego uważamy na to aby ręce były całe ;)

Pomysł bardzo ciekawy, i co najważniejsze wykonalny.