Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 on: December 26, 2016, 22:44:21 
Started by IAmBoskiM - Last post by IAmBoskiM
@Agorafobik Jedyną wadą jest to, że na bitwach będą padać szybciej niż by chcieli, no ale w sumie o to w każdej batalii chodzi.

W sumie, dziwne uczucie by to było, grając np. w CS i strzelając komuś w głowę nie zabić go. Tylko że tam nic nie tracisz, jak zginiesz, jedynie +1 do statystyk death.

Aczkolwiek jednak, gdyby moja pierwotna koncepcja zaistniała, nie byłoby nigdy żadnych zamachów, co dopiero teraz zauważyłem. Próbujesz zabić cesarza, strzalasz mu w głowę, a ten dalej chodzi ze strzałą we łbie.

Powoli się jednak przechylam na stronę 1 hit 1 death. Tryb realistyczny stawia przed nami wachlarz możliwości, ale nakazuje nam także baczyć ostrożniej na każdy nasz krok. Każdy dar ma swoją cenę.

 92 
 on: December 24, 2016, 13:31:29 
Started by Natanael - Last post by Kamko
Wesołych, spokojnych świąt, zdrowia, szczęścia i abyśmy się doczekali w końcu jakiegoś newsa :D

 93 
 on: December 24, 2016, 12:59:29 
Started by Natanael - Last post by bartoszgl10
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2017 i śniegu :)

 94 
 on: December 24, 2016, 12:32:10 
Started by Natanael - Last post by Dagrog
Życzę zdrowia i rychłego newsa :)

 95 
 on: December 24, 2016, 11:52:11 
Started by Natanael - Last post by IAmBoskiM
Temat można odświeżyć.

Życzę wam wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz abyśmy wszyscy, nim nadejdzie 1 stycznia 2017, ujrzeli jakiegoś newsa, cokolwiek by to nie było, chociażby dwa kamienie. ;)

 96 
 on: November 09, 2016, 23:27:24 
Started by Erdo - Last post by Lich555
Nie jestem pewien czy można pisać 2 posty pod rząd jeśli poprzedni był napisany 2 miesiące wcześniej. Ale tak zrobię. Najwyżej dostanę bana :P
Co sądzicie o tych 2 zdjęciach? Zastanawiam się, które jest lepsze (lepiej ujmując: mniej brzydsze). Z filtrem czy bez.


 97 
 on: November 04, 2016, 22:01:33 
Started by IAmBoskiM - Last post by Kulok
Ciekawe spostrzeżenie.  ;)


 98 
 on: November 03, 2016, 22:53:06 
Started by IAmBoskiM - Last post by Kamko
Szczerze uważam, że to czysty przypadek z tym psem. Choć sam pomysł, aby pokazać psa przy błędzie 404 mógł być pomysłem kogoś z grupy, czy nawet Kuloka, sugerując się jego avatarem, tak wątpię, żeby miało to jakiekolwiek znaczenie w grze. Generalnie dużo stron przy owym błędzie wkleja jakiś smutny obrazek, tutaj było tak samo.

Wątpię aby pieseł był jakimś "easter eggiem", ale wykluczyć do końca tego nie możemy do czasu ukazania się gry :p

 99 
 on: November 03, 2016, 21:33:17 
Started by IAmBoskiM - Last post by IAmBoskiM
Witam.

Sama nazwa wątku może brzmi śmiesznie, ale zaraz wytłumaczę o co mi chodzi, a dokładniej wrzucę ss:


Gdy spróbujemy poszukać na stronie głównej czegoś co nie istnieje, wyskoczy nam taki błąd. Ten pies jest dosyć podobny do avataru Kuloka:


Ów pies jest też podobny do Pershinga z 13 posterunku, czyli do buldoga angielskiego.

Czy sądzicie może, że ten pies może mieć jakieś znaczenie fabularne w grze? Tzn. nie do końca "fabularne", mam bardziej na myśli czy uważacie za możliwe, że może on być np. psem cesarza? Albo obiektem kultu jakiejś sekty (jeszcze nie słyszałem o wyznawaniu psa osobiście, no ale wszystko jest możliwe)?

Ogólnie pewnie się zastanawiacie skąd mi taka śmieszna idea do głowy przyszła o tym psie. Zainteresowałem się tym dlatego że na stronie głównej przy errorze 404 zamieszczono jego zdjęcie - gdyby wstawiali w to miejsce byle co to mogliby nawet zdjęcie ferrari tam wrzucić. Mam na myśli, że na stronę główną raczej byle czego się nie wstawia, a zatem może być jakiś związek pomiędzy tym psem a grą.

Przy okazji, Kulok, administrator, posiada avatar z podobizną tego psa. To też może dawać do myślenia, łącząc te dwa fakty.

Co o tym sądzicie? Uważacie to za kompletnie głupie "podejrzenia" na temat tożsamości naszego czworonożnego przyjaciela czy może jednak uważacie, że jednak istnieje jakiś związek pomiędzy grą a nim? Zapraszam do dyskusji.

 100 
 on: October 23, 2016, 20:01:30 
Started by Kulok - Last post by Zikes
IAmBoskiM

Gra ma inne założenia nie będzie to kolejna z serii gier co łapie ludzi hordami powód jest prosty mechaniki zawarte w grze sprawią że gra będzie trudna a samo polowanie na kilka bawołów może się okazać przedsięwzięciem logistycznym z którym nie poradzi sobie większość graczy i wyjdą na takim polowaniu na -... spore zainteresowanie wokół gry na początku może obrócić się przeciwko jej. pojawi się masa negatywnych opinii na temat niegrywalności bo jak to ja na "1 lv" nie mogę zabić wieśniaka w polu itp... inna przyczyna jest serwer no wielkie korpo mają z tym problem.

Ta gra ma target podobny do EVE tylko inny świat przedstawiony ;)

Pages: 1 ... 8 9 [10]