Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Ajamaharis

Pages: 1 2 [3] 4 5 6
31
Newsy / Odp: Enidust, PGA i Polak Potrafi
« on: May 22, 2014, 18:34:05 »
wiadomość co najmniej świetna. sam osobiście nie dam rady przybyć, ale może uda mi się wysłać kogoś po znajomości

w każdym razie widzę że projekt nabiera coraz większego rozpędu

32
Offtopic / Odp: Aktywność twórców
« on: April 30, 2014, 05:04:57 »
stwierdził tylko fakt ^^

ale maricn1998 ma rację w jednym. trochę wodny już w Wiśle przepłynęło od ostatnich oficjalnych informacji odnośnie projektu

33
Offtopic / Odp: Utworek i mastering
« on: April 21, 2014, 22:39:21 »
Quote
Abletone + oczywiście niezliczone ilości VST i sample packs lecz nie chcę podawać ich nazw. Przynajmniej nie na tą chwilę.
mając pare szczątkowych informacji google potrafi udzielić wyjątkowo obszernej odpowiedzi jeśli dobrze zada się pytanie

34
Offtopic / Odp: Utworek i mastering
« on: April 20, 2014, 01:42:02 »
utwór całkiem dobry, ale moim zdaniem jest w nim parę rzeczy które nie do końca do siebie pasuje, ale oby tak dalej (zresztą sam napisałeś że nie dałeś z sibbei wszystkiego).

ode mnie jest pytanie: jakiego programu używasz do tworzenia? zastanawiałem się kiedyś (i ciągle to robię) czy samemu nie spróbować swoich sił w tej dziedzinie (a to wszystko wina pewnego japończyka który robiąc gry tworzy świetne soundtracki przerabiane przez miliony fanów).

P.S. Później się okaże że Enidust ma soundtrack przebijający Two Steps From Hell :D

35
Mechaniki Postaci / Odp: End Game
« on: March 03, 2014, 22:14:39 »
Quote
Event (ang. wydarzenie) – zdarzenie zaplanowane i zorganizowane pod kątem ściśle określonego celu. Ten cel determinuje rodzaj wydarzenia, uczestników, miejsce, czas i niezbędne środki. W języku potocznym, używane w odniesieniu do wydarzenia związanego z muzyką elektroniczną (np. festiwalem) lub z grami MMORPG (oznacza specjalne wydarzenie w grze).

mylisz pojęcia. event to event, a zakończenie dodatku lub podstawki (które w przypadku wowa trwa ponad rok) eventem nazwać nie można.
Quote
EndGame
To make it to the last level of a game. To be considered at the peak of your game. To be the best/elite/powerful. Best and/or powerful items come from the EndGame.
In regards to MMO's, making it to EndGame is basically defeating the most difficult content provided. Player1, "I've never seen a sword with those high stats, you must be at EndGame".

Can also be used comparitively to career success.

3. In MMORPG. Used to describe the playing done by people who have reached the maximum progression and/or the most advanced content currently available.

o ile ktoś zna angielski to może w googlu poszukać tego pod pierwszym linkiem
Google your life

36
Mechaniki Postaci / Odp: End Game
« on: March 02, 2014, 20:51:49 »
a i owszem jest endgame w grach online. end game oznacza kończenie progresu na danym patchu danego dodatku. dla wowa engamem było raidowanie icc w pełnym sprzęcie 25hero.

37
Mechaniki Postaci / Odp: End Game
« on: February 24, 2014, 06:38:31 »
1. za dużo the west
2. za dużo (s)SAO (czyt. ssało)

endgame różnie może wyglądać. zważ na to że nie każdy będzie chciał się bawić w politykę, a istnieć będzie wiele ścieżek rozwoju. handel, wojsko, rzemiosło... wiele ścieżek, wiele możliwości, jeszcze więcej opcji

38
Fan art / Odp: Czarnoksiężnik z Krain Północy
« on: February 03, 2014, 13:22:18 »
A dziękuję ;D Ciekawi mnie, kto zauważy pewien błąd, jaki zrobiliśmy...
użyliście śniegu?

39
Offtopic / Odp: Twoja własna postać świata fantasy
« on: January 08, 2014, 15:08:48 »
bycie kieszonkowcem wcale nie jest takie trudne. nie jest ciężko wmieszać się w tłum albo uciec kanałami lub wąskimi uliczkami. gorzej jest włamywać się do mieszkań w bogatej dzielnicy miasta gdzie chodzą strażnicy lub w domach jest ochrona

40
Offtopic / Odp: Twoja własna postać świata fantasy
« on: January 08, 2014, 01:35:53 »
piersi (hmmm, tu był największy problem :D) średnie C (więcej nie będzie po prostu przeszkadzać bohaterce w pracy a mniej nie wypada. to ma być kobieta, a nie ściana).

Jako złodziejka powinna mieć jakieś może odwracać nimi uwagę facetów :D

zależy od specjalizacji: włamania, kradzież kieszonkowa, rozbój... są sposoby na bycie złodziejem ^^

Quote
uu. Na to czekałem! Sam nie chciałem zakładać tematu z kartami postaci (bo chyba właśnie o coś takiego Ci chodzi, tyle że bez statystyk, czysty roleplay).
jak dla mnie może być to w dowolnej formie. ważne by przekazać to co się chce przekazać.
jak dobrze pamiętam to w "Krucjacie" Eugeniusza Dębskiego na końcu każdego rozdziału było coś w rodzaju raportu o danej osobie. jak ktoś woli w ten sposób to ja nie widzę problemu.

41
Offtopic / Odp: Dyskutujemy o ...
« on: January 07, 2014, 20:42:19 »
Można nauczyć się innego języka oglądając telewizje. W ten sposób nauczyłem się podstaw Niemieckiego i coś tam rozmiem z Japońskiego.

zważ na to że niemy nie ważne jak by się nie starał to mówić się nie nauczy. tak samo jak ślepy nie będzie się cieszył z nowego obrazu, a głuchy z nowego radia. jeśli nie masz podstaw to nawet chcąc nic nie zrobisz.

42
Offtopic / Twoja własna postać świata fantasy
« on: January 07, 2014, 07:12:13 »
w skrócie: w temacie każdy kreatywny osobnik gatunku ludzkiego proszony jest o opisanie własnej postaci świata low fantasy (zainteresowanych informacjami ciocia wikipedia zaprasza na sernik) w którą sam bardzo chętnie sam by się wcielił.

dobra, znając życie chętnych nie będzie... po co ja w ogóle ten temat zakładam? może by posty ponabijać, albo by po prostu gdzieś pospamić...

ale cóż... skoro pisze temat to wypadało by zacząć :D

Quote
Eirish - [czyt. Airi] lat 19, wzrost ok 172 cm, waga ok 52 kg.
Włosy koloru słonecznikowego. długość do łopatek, zazwyczaj związane w kok z tyłu głowy. dwie szpilki przytrzymujące włosy służą jako ozdoba i broń zarazem. starannie wykończone z nefrytowymi zakończeniami. oczy koloru błękitu przechodzącego w szafir. mały nos oraz pełne usta. piersi (hmmm, tu był największy problem :D) średnie C (więcej nie będzie po prostu przeszkadzać bohaterce w pracy a mniej nie wypada. to ma być kobieta, a nie ściana).
więcej z wyglądu chyba nie muszę pisać... ale wróć, ubiór. z racji że jest to powinno być to low fantasy i z racji na zawód: spodnie, lekka koszula oraz skórzany kaftan z sporą ilością małych ukrytych kieszonek. biżuterii brak z wyjątkiem wspomnianych szpilek. buty na płaskiej i miękkiej podeszwie zmieniane na skórzane kozaki z niskim obcasem.

teoretycznie na tym mógłbym skończyć, ale sam wygląd zewnętrzny to za mało. kto chciałby się wcielać w lalkę bez uczuć, charakteru i tego tam... no sami wiecie... nooooo... nie ma to jak w ostatniej chwili wyleci wam z głowy ważne słowo...

ale pomijając pierdoły, czas opisać główną część postaci.
charakter można by rzec że jest dość specyficzny. jednak jak powszechnie wszystkim wiadomo (albo i nie, różnie to bywa z gatunkiem ludzkim) charakter zależy od wychowania, otoczenia itd, itd.
kontynuując nierozpoczętą wypowiedź: Eirish urodziła się w kraju za górami. Z powodu wojny między oboma krajami jakimś cudem przedostała się przez niedostępne góry używając śmiertelnie niebezpiecznych wąskich przesmyków i kotlin (jak wiadomo wojna wypacza ludzi, pojawia się wszechobecny głód itd, itd; chyba wiadomo o czym piszę). Jako jedno z wielu dzieci których rodzin nie ustalono (nic dziwnego w jej przypadku) zabrano ją do stolicy gdzie miała na nią czekać rodzina zastępcza. Niestety, a może i na szczęście, nasza droga Eirish trafiła jako świeży nabytek do gildii złodziei (która bardzo dobrze wykorzystywała sytuację po ledwie zakończonej wojnie). Jako członkini gildii musiała nauczyć się żyć na własny rachunek. nikt przecież nie będzie wydłużał jej dzieciństwa zabawkami (jak zapewne większość by chciała). Pierwszy miesiąc spędziła na nauce i praktykowaniu kradzieży kieszonkowej. Umiejętność ta pozwalała jej przeżyć dostatecznie długo by stać się naszą bohaterką. ale wracając do opowieści: czyniąc bardzo duże postępy, pięła się nasza mała złodziejka po szczeblach w hierarchii gildii aż stała się jedną z pięciu najlepszych złodziei w mieście. Tu niestety muszę przerwać tą jakże fascynującą historię (może kiedyś, jak mnie przekonacie, napiszę całość).

hmmm. czy może mi ktoś powiedzieć czemu z opisu postaci zrobiło mi się małe opowiadanie? ehhh... zawsze tak się kończy moje pisanie ciekawych postów które mają obrazować naszą postać do gry lub po prostu wymyśloną na szybko.

o czym to ja miałem...? a, charakter. no cóż... jako złodziejka, doświadczona w swoim krótkim życiu Eirish jest nieufna wobec obcych. Bardzo ciężko jest też zdobyć jej zaufanie, lecz jeśli się komuś uda to traktuje go jak członka rodziny. jest też arogancka i pewna siebie. bardzo często patrzy na innych z góry. Jest lojalna wobec gildii. Głównym jej atutem jest spryt połączony z inteligencją. jest też bardzo wytrwała w dążeniu do wyznaczonego sobie celu.

no, to chyba było by tyle z mojej małej epopei.
mam tylko nadzieję że nikt nie będzie się czuł zawstydzony i napisze chociaż parę zdań opisujących jego własną postać. nie musi być to tak obszerne jak moje. wystarczy nawet sam wygląd, ale cechy charakteru będą miłym uzupełnieniem całości[/size]

mam tylko nadzieję że opis nie był zbyt nudny albo zbyt zawile napisany ^^

43
Offtopic / Odp: Dyskutujemy o ...
« on: January 06, 2014, 23:57:57 »
a dlaczego nie widzimy w ciemnościach? jakoś spędzanie czasu na lądzie nam w tym nie przeszkadza.

a żeby nauczyć się magii to musiałbyś wiedzieć jak czerpać moc. z samej obserwacji niczego się nie nauczysz. to tak jakby niemy chciał się nauczyć mówić oglądając telewizję

44
Sala treningowa / Odp: (Broń)Nawyki Postaci
« on: January 06, 2014, 15:05:14 »
jeśli chodzi o pomysł z całością bronii jednoręcznych to metody walki piką, korbaczem i mieczem jednoręcznym troszkę inne, więc dla mnie to nie ma sensu. ale jeśli chodzi o przyzwyczajenie do danej broni to zgadzam się że to jest nawet ciekawy pomysł

45
Offtopic / Odp: Dyskutujemy o ...
« on: January 06, 2014, 14:59:32 »
Magia czy po naszej stronie czy nie to człowiek i tak w końcu by się nauczył z niej korzystać
Przed tym wydarzeniem myśle że prowadziliśmy byśmy wyrównaną walkie

to dziwne że do tej pory nie nauczyliśmy się oddychać pod wodą albo patrzeć w ciemności

Pages: 1 2 [3] 4 5 6