Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Kulok

Pages: [1] 2
1
Offtopic / Re: Avatar Kuloka - pies
« on: November 04, 2016, 22:01:33 »
Ciekawe spostrzeżenie.  ;)


2
Newsy / Enidust Official Soundtrack
« on: November 03, 2013, 01:00:00 »
Na naszym kanale pojawił się właśnie utwór, który będziecie mieli okazję zasłyszeć w grze. Zapraszamy do odsłuchania!


3
Newsy / Strefy Bezpieczeństwa
« on: August 30, 2013, 02:00:00 »
Kolejny film z cyklu "Permanentna Śmierć" czyli Strefy Bezpieczeństwa.


4
Newsy / Trwała śmierć
« on: August 06, 2013, 02:00:00 »
Śmierć postaci i wszystko co o niej chcieliście wiedzieć, a (nie) baliście się zapytać!


5
Newsy / Q&A #1 - Start!
« on: July 25, 2013, 02:00:00 »
Opublikowaliśmy pierwszy filmik zawierający odpowiedzi na wasze pytania:

6
Newsy / Prezentacja Enidust [WIDEO]
« on: June 19, 2013, 02:00:01 »
Z dawna zapowiadana prezentacja naszej gry jest już gotowa - zapraszamy do obejrzenia!

7
Newsy / Otwarcie forum
« on: June 19, 2013, 02:00:00 »
Zapraszamy na nasze forum:

http://forum.enidust.com

8
Newsy / Dziękujemy!
« on: June 13, 2013, 02:00:00 »
Dziękujemy za wszystkie wiadomości i komentarze. Z pewnością odpowiemy na więcej pytań w następnych materiałach. Podobnie będzie też jeszcze wiele możliwości na zdobycie kolejnych kluczy. (osoby, które je wprowadzą na naszej stronie zostaną wprowadzane do bazy danych. Na podane adresy będą wysłane informacje dotyczące testów – gdy zbliżymy się do ich otwarcia) W niedługim czasie pojawią się materiały z prezentacji oraz otwarte zostanie forum. Materiały z naszej prezentacji podczas Nyskiej Areny Gier - wkrótce!

9
Newsy / Raport 17.03.13
« on: March 17, 2013, 01:00:00 »
Enidust nie zwalnia tempa! Stale prowadzone są prace nad autorskim silnikiem graficznym. Koncentrujemy się nad zwiększeniem jego wydajności, aby móc zaimplementować coraz bardziej zaawansowane efekty graficzne. Nasza projektowa skarbnica zgromadziła już pokaźną ilość wszelakiej maści opisów, concept artów oraz modeli. Realizujemy również nasz plan dotyczący zwiększonej aktywności promocyjnej − aktualnie wykonujemy ostatnie prace nad scenariuszem materiału filmowego, którym chcemy otworzyć etap wizualnych prezentacji postępów prac nad Enidust.

W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy również większe zainteresowanie naszym projektem wśród osób chętnych pomóc nam przy rozwoju gry. Dziękujemy wszystkim za nadesłane zgłoszenia − ich ilość i zaangażowana treść wyzwala w nas dodatkowe pokłady energii i motywuje do dalszych wysiłków. Jednocześnie nadal jesteśmy otwarci na kolejnych twórców, którzy chcieliby wykorzystać swoje umiejętności w naszym projekcie.

Zachęcamy do skorzystania z naszego newslettera, w którym otrzymywać będziecie informacje odnośnie prac aktualnie prowadzonych w związku z Enidust.

http://newsletter.enidust.com

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:

http://facebook.com/Enidust

10
Newsy / Na kolanach przez świat
« on: December 12, 2012, 01:00:00 »
Po krótkiej przerwie od publikacji przedstawiamy trzeci screen z gry. Mamy nadzieję, że udało się nam zaspokoić nieco waszą ciekawość. :)


11
Newsy / Nasz projekt na warsztacie
« on: December 07, 2012, 01:00:02 »
Mamy się czym pochwalić! Projekt Enidust znalazł się na stronie głównej Warsztat.gd - polskiego portalu dotyczacego projektowania i tworzenia gier komputerowych. Zacnie! :]


12
Newsy / Zrujnowana świątynia
« on: December 07, 2012, 01:00:01 »
Kolejny screen do kolekcji. Tym razem przedstawiamy zrujnowaną świątynię. Jest to pozostałość po Starożytnych, zamieszkujących kiedyś górskie obszary tego regionu.


13
Newsy / Pierwszy screen
« on: December 07, 2012, 01:00:00 »
Możemy już pokazać pierwszy screen z gry! Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić wszystkich zainteresowanych, którzy z niecierpliwością czekali na kolejne materiały. Ostatnie dwa miesiące były okresem bardzo intensywnej pracy i zamiast myśleć o prezentowaniu zajęliśmy się tworzeniem. Mamy nadzieję, że nam to wybaczycie. :)


14
Newsy / Kości zostały rzucone
« on: September 17, 2012, 02:00:00 »
Kości zostały rzucone! Pora, by promocja Enidust ruszyła! Od dziś zaczynamy oficjalnie promować nasz projekt. Jednocześnie, szukamy wsparcia – programistów, grafików, scenarzystów. Jeśli masz czas, pomysły i chęć współuczestnictwa w tworzeniu polskiej produkcji MMORPG, zapoznaj się ze szczegółami:

Dział rekrutacyjny na naszym forum

15
Newsy / Start strony
« on: August 31, 2012, 02:00:00 »
Już od roku, pracujemy nad Enidust. Zebraliśmy wiele materiałów i spędziliśmy wiele czasu na omawianiu tego, co chcemy zawrzeć w naszej grze. Wraz z tą stroną, powstał pierwszy namacalny dowód na to, że poważnie traktujemy nasze przedsięwzięcie.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki „O projekcie” gdzie znajdują się podstawowe informacje na temat planowanego sposobu rozgrywki, a także kilka słów o naszej grupie. Będziemy się starali, aktualizować tę stronę na bieżąco, dodając nowe grafiki, nasze najciekawsze pomysły, a z czasem historie ze świata Enidust (w formie wiki).

Jesteśmy przekonani, że wkrotce zobaczymy się w trakcie trwania alpha testów! Do zobaczenia.

Pages: [1] 2