Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - Michał Nitecki

Pages: [1]
1
Enidust uczy / Muzyka dla opornych :)
« on: July 26, 2014, 02:14:10 »
Witajcie.

W tej "serii" mam zamiar pokazać wam jak tworzy się muzykę. Będzie to tutorial nie tylko dotyczący aspektów samej muzyki brzmieniowej (słyszalnej) jak i również teorii i teoretyki muzycznej :)

Chętnych zapraszam do oglądania :)

Pierwszy odcinek (wprowadzenie do programu):


Odcinek drugi -> podstawowe wartości rytmiczne dla "ubogich" :)
feature=youtu.be

2
News EN / End of fund-raising and beginning of countdown
« on: July 20, 2014, 18:22:22 »
We managed!
Some time ago we informed about crowdfunding event organized in cooperation with Polakpotrafi.pl and Poznan Game Arena organizers. Its goal was to collect 12 000 PLN, which would allow us to finance stalls for twelve independent studios. We can now announce that we succeeded. Enidust team will have the chance to showcase their work during the trade show!

Everyone in the team has absolutely no illusions that without your help and huge contribution we wouldn't be able to make it. We want to warmly thank all who supported us and took part in fund-raising. Our packages were extremely popular. Your initiative, with all certainty, will not be forgotten. In the meantime, while we are starting to prepare for the trade show, please check a new bonus track from our soundtrack.

See you!


3
Offtopic / Progressive, nagrywki zespołu :)
« on: July 06, 2014, 19:52:37 »
Witajcie. Dziś z moim starym zespołem zacząłem nagrywać utworki. Przez jeden dzień daliśmy radę i nagraliśmy 2 z całego albumu. Jako, że skończyłem masterować, obrabiać, dodawać w nim kilka efektów i instrumentów klasycznych, postanowiłem demo puścić w eter :) Zapraszam do przesłuchania świetnej, jeśli nie niesamowiej, muzyki :)

https://soundcloud.com/michalnitecki/michal-nitecki-doaga-when-i-see

4
Offtopic / Utworek metalowy
« on: June 25, 2014, 00:24:58 »
Witajcie. Widziałem, że sporo osób z grona naszego ukochanego forum słucha metalu i rocka. Postanowiłem coś nagrać na mojej naprawionej gitarce. Rezultaty ->


Proszę o wypowiadanie się co o tym sądzicie. Od czasu odejścia z kapeli mało miałem styczności z tego typu muzyką zatem kawałek nie jest aż tak bardzo rozbudowany. Poza tym od dobrych 2 lat nie grałem aczkolwiek udało mi się stworzyć ciekawą solówkę.

P.S.
Utworek przystosowany jest do wokalu zatem jeśli ktoś śpiewa bądź growl'uje to zapraszam do kontaktu :))

5
Offtopic / Poszukuję gier w stylu Binary Domain
« on: May 27, 2014, 15:34:07 »
Witajcie. Ostatnimi czasy znalazłem na swoim koncie steam grę o nazwie Binary Domain. Po zapoznaniu się z trailerami ściągnąłem ją i przeszedłem. Natchnęło mnie do poszukiwań gier w tym stylu zatem jeśli ktoś lubi i zna coś podobnego proszę o tytuły. Dodam, że najlepsze byłyby FPS, TPS (liniówki jakieś) :))

Crysis, Bulletstorm... Wiadomo.

PS. Mogą być nawet te starsze gry, nie wybrzydzam :)

6
Offtopic / Utworek i mastering
« on: April 12, 2014, 23:34:47 »
Witajcie. Sporo czasu byłem zajęty tworzeniem muzyki do naszego zacnego projektu Enidust. Znalazłem jednak chwilkę aby wrzucić to:


Co o tym myślicie? :)

7
Pytania od twórców / Muzyka
« on: October 15, 2013, 18:24:42 »
Witam. Mam do was proste pytanie odnośnie muzyki. Jakie aspekty muzyczne by Was satysfakcjonowały w projekcie Enidust? Chodzi mi o rodzaj muzyki filmowej. Neo-classical, Classical, Score-like etc? :) Jeśli wola to odnoście się do muzyki z innych gier RPG :)

Pages: [1]