Official ENIDUST Forum
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - Vizimir

Pages: [1]
1
Mechaniki Natury / Początkowe miasta
« on: March 16, 2015, 13:13:49 »
Na początku powinny zostać założone miasteczka, które później, wraz z czasem i zbieraniem podatków będzie rozrastać się i będą budowane nowe budynki przez zarządzającego nim początkowo NPC(później może być to gracz). Jest to bardzo realistyczne i nie wiem, czy możliwe do wprowadzenia. Po zebraniu funduszy władca mógłby wystawić ogłoszenie, że potrzebuje pracowników do budowy. Jeśli w jakimś czasie nie znajdą się chętni gracze, to część miejsc zajmą NPC, aby budowa ruszyła powoli.
Chodzi mi o to, by od początku nie było wielkich miast, ale zacząć wszystko od początku. Wtedy zobaczymy kto stanie się królem, cesarzem, czy imperatorem. Gracze będą mogli sprawować władzę po wyborze, zamachu, lub (chciałem napisać dziedziczenia, ale nie będzie możliwości rozmnażania raczej:). System rządów również będzie zależny od gracza, czy będzie chciwy i nie będzie rozbudowywał osady, czy będzie bardziej władcą feudalnym, który będzie wyznawał zasadę divide et imperia.

Co sądzicie o takim porządku rzeczy? Może jednak wolicie już rozbudowane już imperium, którego kawałek każdy będzie mógł wydrzeć dla siebie?

Pages: [1]